
Набір світних наклейок 4M Лами (00-05941)
244 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-05941
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір наклейок 4M Лами, що світяться, містить 12 плоских фігурок і двосторонні клейкі вкладки. Наклейте звірят, що світяться в темряві, на стіни або стелю в дитячій кімнаті, щоб створити щасливу ферму лам! Комплект потішить дівчаток від 3 років.
Як наклеїти
У наборі є спеціальні двосторонні клейкі вкладки. Зніміть із вкладки спочатку одну захисну плівку та прикладіть до зворотного боку лами. Потім зніміть другу захисну плівку та наклейте ламу на тверду поверхню.
Матеріал дитячих наклейок містить безпечні частинки, які поглинають й акумулюють світло. Потримайте наклейки під лампою хвилину. Вимкніть світло та спостерігайте, як лами сяють, ніби чарівні.
Наклейки серії Glowing Imaginations цілком можуть замінити нічник у дитячій кімнаті. Симпатичні лами допомагають малюкам швидше засинати та не боятися темряви. Це безсумнівно потішить і батьків.
У комплекті:
- 12 лам, світних у темряві,
- двосторонні клейкі вкладки.
Як наклеїти
У наборі є спеціальні двосторонні клейкі вкладки. Зніміть із вкладки спочатку одну захисну плівку та прикладіть до зворотного боку лами. Потім зніміть другу захисну плівку та наклейте ламу на тверду поверхню.
Матеріал дитячих наклейок містить безпечні частинки, які поглинають й акумулюють світло. Потримайте наклейки під лампою хвилину. Вимкніть світло та спостерігайте, як лами сяють, ніби чарівні.
Наклейки серії Glowing Imaginations цілком можуть замінити нічник у дитячій кімнаті. Симпатичні лами допомагають малюкам швидше засинати та не боятися темряви. Це безсумнівно потішить і батьків.
У комплекті:
- 12 лам, світних у темряві,
- двосторонні клейкі вкладки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 12 |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Блістер |
| Розміри | |
| Висота | 2 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-05941 |
| Вага | 0.08 |
| Вага (кг) | 0,04 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 144 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Ігрові набори |
| Серія | Glowing Imaginations |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Декор для дитячої |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156059413 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244 ₴
