Набір наклейок 4M Єдинороги, що світяться, містить 12 плоских фігурок як казкові тварини для наклеювання на стіни або стелю. Додайте чарівної атмосфери до дитячої кімнати! Комплект сподобається дівчаткам від 3 років.
Як наклеїти
У наборі є спеціальні двосторонні вкладки для наклеювання єдинорогів. Зніміть із вкладки спочатку одну захисну плівку та прикладіть до зворотного боку єдинорога. Потім зніміть другу захисну плівку та наклейте єдинорога на тверду поверхню.
Матеріал наклейок містить частинки, які поглинають й акумулюють світло. Досить увімкнути лампу на кілька хвилин, щоб милуватися світінням єдинорогів у темряві перед сном.
Наклейки серії Glowing Imaginations можуть замінити нічник. З милими єдинорогами набагато приємніше засинати. Дитячі наклейки розвивають творчу уяву, дарують позитивні емоції.
У комплекті:
- 12 світних у темряві єдинорогів,
- двосторонні клейкі вкладки.
Як наклеїти
У наборі є спеціальні двосторонні вкладки для наклеювання єдинорогів. Зніміть із вкладки спочатку одну захисну плівку та прикладіть до зворотного боку єдинорога. Потім зніміть другу захисну плівку та наклейте єдинорога на тверду поверхню.
Матеріал наклейок містить частинки, які поглинають й акумулюють світло. Досить увімкнути лампу на кілька хвилин, щоб милуватися світінням єдинорогів у темряві перед сном.
Наклейки серії Glowing Imaginations можуть замінити нічник. З милими єдинорогами набагато приємніше засинати. Дитячі наклейки розвивають творчу уяву, дарують позитивні емоції.
У комплекті:
- 12 світних у темряві єдинорогів,
- двосторонні клейкі вкладки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 12 |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 2.1 мм |
| Ширина | 25.4 мм |
| Довжина | 17.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-05939 |
| Вага | 0.09 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17,6 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 144 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Ігрові набори |
| Серія | Glowing Imaginations |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Декор для дитячої |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4893156059390 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴
