
Набір світних наклейок 4M Мінізірки, 60 шт. (00-05221)
271 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-05221
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У наборі світних наклейок 4M Мінізірки ви знайдете 60 зірок і двобічні вкладки для їх наклеювання. У темряві зірки наповнюватимуть спальню чарівним світінням. Проявіть фантазію, розміщуючи зірки кімнатою. Можна відтворити на стінах або стелі улюблену сузір'я, вивчивши основи астрономії. Набір сподобається дітям від 3 років.
Як наклеїти
У наборі є спеціальні двосторонні вкладки для наклеювання мінізірок. Зніміть із вкладки спочатку одну захисну плівку та прикладіть до зворотного боку зірки. Потім зніміть другу захисну плівку та наклейте зірку на тверду поверхню.
Матеріал, з якого зроблені наклейки, містить спеціальні частинки, що поглинають та акумулюють світло. Досить увімкнути в кімнаті лампу на кілька хвилин, і можна милуватися загадковим світінням зірочок у темряві. Догляд за наклейками із серії Glowing Imaginations простий: іноді протерти вологою тканиною від пилу.
Ігровий набір, що світяться в темряві, наклейок буде цікавий покращує настрій і відкриває простір для польоту фантазії.
У комплекті:
- 60 мінізірок,
- двосторонні клейкі вкладки.
Як наклеїти
У наборі є спеціальні двосторонні вкладки для наклеювання мінізірок. Зніміть із вкладки спочатку одну захисну плівку та прикладіть до зворотного боку зірки. Потім зніміть другу захисну плівку та наклейте зірку на тверду поверхню.
Матеріал, з якого зроблені наклейки, містить спеціальні частинки, що поглинають та акумулюють світло. Досить увімкнути в кімнаті лампу на кілька хвилин, і можна милуватися загадковим світінням зірочок у темряві. Догляд за наклейками із серії Glowing Imaginations простий: іноді протерти вологою тканиною від пилу.
Ігровий набір, що світяться в темряві, наклейок буде цікавий покращує настрій і відкриває простір для польоту фантазії.
У комплекті:
- 60 мінізірок,
- двосторонні клейкі вкладки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 2 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-05221 |
| Вага | 0.1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 192 |
| Кількість предметів у наборі | 60 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Ігрові набори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Glowing Imaginations |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Декор для дитячої |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4893156052216 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 271 ₴



