Ігровий набір 4М Професія мрії містить рамку-основу для підбору картинок із трьох частин. Усього необхідно скласти 10 зображень людей різних професій. Набір тематичних пазлів створений для дітей від 4 років.
У комплекті кольоровий буклет із зображеннями людей в їхньому робочому одязі. Він допоможе малюкам правильно скласти кожен пазл.
Ігровий набір розширює кругозір дитини, знайомить її з різними заняттями людей у суспільстві. Вставляючи вкладки в прямокутну рамку, малюк тренує навички сортування за ознаками, вчиться співвідносити частини та ціле, порівнювати. Збирання таких пазлів розвиває образне та логічне мислення, моторику рук.
Набір дитячих пазлів-вкладок оцінять вихователі. Під час гри можна розповідати дитині про різні професії, просити малюка описати складений малюнок, придумати історію про пожежника, космонавта, вчителя, лікаря та інших. Дитина зможе уявити себе в новій ролі, активізує уяву та фантазію. Такі сюжетно-рольові ігри корисні для формування соціальних навичок, здібностей до спілкування.
У комплекті кольоровий буклет із зображеннями людей в їхньому робочому одязі. Він допоможе малюкам правильно скласти кожен пазл.
Ігровий набір розширює кругозір дитини, знайомить її з різними заняттями людей у суспільстві. Вставляючи вкладки в прямокутну рамку, малюк тренує навички сортування за ознаками, вчиться співвідносити частини та ціле, порівнювати. Збирання таких пазлів розвиває образне та логічне мислення, моторику рук.
Набір дитячих пазлів-вкладок оцінять вихователі. Під час гри можна розповідати дитині про різні професії, просити малюка описати складений малюнок, придумати історію про пожежника, космонавта, вчителя, лікаря та інших. Дитина зможе уявити себе в новій ролі, активізує уяву та фантазію. Такі сюжетно-рольові ігри корисні для формування соціальних навичок, здібностей до спілкування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 6 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04712 |
| Вага | 0.4 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 4+ |
| Вік дітей до, років | 6 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503006900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість складових елементів (шт.) | 10 |
| Матеріал | інші |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Підкатегорія | Ігрові набори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Thinking Kits |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156047120 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 488 369 ₴

