Пориньте в атмосферу спокою та гармонії з чарівним перехребетом музичної підвіски. За допомогою набору для творчості від 4M ви створите та розмалюєте декоративний інструмент завдовжки 18 см.
Для початку розпишіть горщики, на яких кріпитимуться дзвіночки. Ви можете зробити їх однотонними або вигадати візерунок. Змішуйте фарби, як зазначено в інструкції, щоб отримати нові відтінки. Головне, не міксуйте занадто багато кольорів, щоб фарба не стала каламутною.
Наступний крок — завершальний. Ви будете використовувати нитку та шнур, щоб з'єднати горщики та дзвіночки. Дотримуйтесь схем, зазначених в інструкції, і музична підвіска незабаром наповнить вашу творчу майстерню мелодійним передзвоним!
Набір для творчості із серії Crafts підійде дівчаткам від 8 років. Батарейки не потрібні. Він розвиває дрібну моторику, колірне сприйняття, художні навички, естетичний смак і уяву.
До набору
Керамічні горщики (висота 3,3 см) — 2 шт.
Набір фарб — 1 шт.
Пензлик — 1 шт.
Дзвіночки (7 см довжина) — 4 шт.
Шнур — 1 шт.
Нитка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Для початку розпишіть горщики, на яких кріпитимуться дзвіночки. Ви можете зробити їх однотонними або вигадати візерунок. Змішуйте фарби, як зазначено в інструкції, щоб отримати нові відтінки. Головне, не міксуйте занадто багато кольорів, щоб фарба не стала каламутною.
Наступний крок — завершальний. Ви будете використовувати нитку та шнур, щоб з'єднати горщики та дзвіночки. Дотримуйтесь схем, зазначених в інструкції, і музична підвіска незабаром наповнить вашу творчу майстерню мелодійним передзвоним!
Набір для творчості із серії Crafts підійде дівчаткам від 8 років. Батарейки не потрібні. Він розвиває дрібну моторику, колірне сприйняття, художні навички, естетичний смак і уяву.
До набору
Керамічні горщики (висота 3,3 см) — 2 шт.
Набір фарб — 1 шт.
Пензлик — 1 шт.
Дзвіночки (7 см довжина) — 4 шт.
Шнур — 1 шт.
Нитка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 18 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04551 |
| Вага | 0.3 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Матеріал | кераміка, метал, текстиль |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | білий, різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156045515 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 482 ₴








