Розфарбуйте маски для свята або гри з набором для творчості від 4M! У комплекті ви знайдете три білі маски, фарби, пензлики, трафарети для малювання. Проявіть креативність і зробіть святкову гру веселою й незвичайною!
Набір із серії Crafts буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років. Розфарбовування масок — незвичайний вид творчого заняття для розвитку уяви, дрібної моторики, художніх навичок. З готовими масками діти гратимуть, приміряючи різні ролі.
Підготуйте свою творчу майстерню для занять: застеліть робочу поверхню клейонкою, щоб не залишити плям фарби, надіньте фартух і старий одяг. Намалюйте ескіз візерунків на масці за допомогою простого олівця й шаблонів. Розфарбовуйте від центру до країв, поєднуючи основні кольори для отримання додаткових відтінків. Рекомендації щодо змішування фарб ви знайдете в інструкції.
Якщо малюнок на масці не вийшов або набрид, можна накласти поверх шару білої фарби, дати просохнути й заново малювати. Зберіться з друзями та розфарбуйте маски кожен по-своєму. Хтось стане тигром, а хтось перетвориться на супергероя!
До набору
Маски завдовжки 16 см — 3 шт.
Набір фарб — 1 шт.
Світна фарба — 1 шт.
Клей із блискітками — 1 шт.
Трафарет — 1 шт.
Пензлики — 2 шт.
Інструкція — 1 шт.
Набір із серії Crafts буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років. Розфарбовування масок — незвичайний вид творчого заняття для розвитку уяви, дрібної моторики, художніх навичок. З готовими масками діти гратимуть, приміряючи різні ролі.
Підготуйте свою творчу майстерню для занять: застеліть робочу поверхню клейонкою, щоб не залишити плям фарби, надіньте фартух і старий одяг. Намалюйте ескіз візерунків на масці за допомогою простого олівця й шаблонів. Розфарбовуйте від центру до країв, поєднуючи основні кольори для отримання додаткових відтінків. Рекомендації щодо змішування фарб ви знайдете в інструкції.
Якщо малюнок на масці не вийшов або набрид, можна накласти поверх шару білої фарби, дати просохнути й заново малювати. Зберіться з друзями та розфарбуйте маски кожен по-своєму. Хтось стане тигром, а хтось перетвориться на супергероя!
До набору
Маски завдовжки 16 см — 3 шт.
Набір фарб — 1 шт.
Світна фарба — 1 шт.
Клей із блискітками — 1 шт.
Трафарет — 1 шт.
Пензлики — 2 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 18 см |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04544 |
| Вага | 0.2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | білий, різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156045447 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 852 187 ₴





