Кристал-жеода 4M являє собою гірську породу, заповнену цілком або частково мінералами. Дітям від 10 років під наглядом дорослих (або від 14 років самостійно) пропонується розколоти цей мінеральний камінь, щоб побачити кришталеві утворення всередині.
Кристал-жеода від 4M — це знайомство на практиці з геологією, цікаве дослідження, новий досвід і введення в науку.
Добування жеоди
Накрийте жеоду в пакованні відрізнком тканини та вдарте акуратно молотком (до набору не входить). Розріжте паковання та дістаньте осколки мінералу.
Слово жеода походить з грецької й означає «землеподібний». Вони утворюються під дією води та мінералів. Природні жеоди добувають у горах і розколюють, щоб побачити гарні переливи кристалів усередині каменів. Утворення можуть досягати величезних розмірів, бути найбільш химерних форм і кольорів. Деякі люди вірять, що жеоди приносять удачу, і колекціонують їх.
Кристал-жеода від 4M — це знайомство на практиці з геологією, цікаве дослідження, новий досвід і введення в науку.
Добування жеоди
Накрийте жеоду в пакованні відрізнком тканини та вдарте акуратно молотком (до набору не входить). Розріжте паковання та дістаньте осколки мінералу.
Слово жеода походить з грецької й означає «землеподібний». Вони утворюються під дією води та мінералів. Природні жеоди добувають у горах і розколюють, щоб побачити гарні переливи кристалів усередині каменів. Утворення можуть досягати величезних розмірів, бути найбільш химерних форм і кольорів. Деякі люди вірять, що жеоди приносять удачу, і колекціонують їх.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03925 |
| Вага | 0.08 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 11 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Вікова група | 11+ |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 6 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 96 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | інші |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Crystal Growing |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Хімія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 4 мм |
| Штрихкод | 4893156039255 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274 ₴






