Експерименти — це завжди весело та дуже пізнавально! З набором для досліджень від 4М дитина дізнається, як виростити кристал у домашніх умовах, і відчує себе справжнім чарівником, спостерігаючи за цим захопливим процесом.
Проведіть із дітьми серію експериментів і виростаньте 3 різновиди кристалів: аквамариновий, місячний (світиться в темряві) та кришталеве дерево. Для цього вам знадобиться приготувати спеціальні розчини та почекати 4-7 днів, спостерігаючи, як вони почнуть кристалізуватися. Щоб «виростити» кришталеве дерево, у розчин необхідно помістити макет, який також є в комплекті. До того ж, для проведення експериментів вам знадобиться халат, захисні окуляри, гумові рукавички та скляна посудина.
Набір із серії KidzLabs допоможе дитині дізнатися, з якої причини виникає ефект «повзучого кристала», чому деякі кристали можуть світитися, і якими мінералами ми використовуємо щодня.
Цей чарівний набір для досліджень познайомить дітей із основами неорганічної хімії, які вони тут же застосовують на практиці, створюючи колекцію з вирощених кристалів! «Наука про кристали» розвиває в дітей мислення, творчі здібності та уяву. Цей набір може застосовуватися в школах із системою реджіо-педагогіки, де в процесі навчання та дослідження дитина самостійно знаходить відповіді на питання, що виникають. Комплект отримав три міжнародні нагороди, серед яких «Вибір батьків» (США).
У наборі:
Упаковка основи для вирощування кристалів (моноамонійфосфат) — 1 шт.
Пакет із блакитною фарбувальною сумішшю — 1 шт.
Квадратний прозорий контейнер із кришкою — 1 шт.
Шестикутний прозорий контейнер із кришкою — 1 шт.
Неглибокий шестикутний контейнер — 1 шт.
Підставка для місячного кристала — 1 шт.
Контейнер для змішування — 1 шт.
Ложка для перемішування — 1 шт.
Комплект паперових макетів для створення кришталевого дерева — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Щоб кристал виріс упродовж 4-7 днів, потрібна температура вище 20 градусів. Через низьку температуру ріст може зупинитися або уповільнитися (до 30 днів).
Проведіть із дітьми серію експериментів і виростаньте 3 різновиди кристалів: аквамариновий, місячний (світиться в темряві) та кришталеве дерево. Для цього вам знадобиться приготувати спеціальні розчини та почекати 4-7 днів, спостерігаючи, як вони почнуть кристалізуватися. Щоб «виростити» кришталеве дерево, у розчин необхідно помістити макет, який також є в комплекті. До того ж, для проведення експериментів вам знадобиться халат, захисні окуляри, гумові рукавички та скляна посудина.
Набір із серії KidzLabs допоможе дитині дізнатися, з якої причини виникає ефект «повзучого кристала», чому деякі кристали можуть світитися, і якими мінералами ми використовуємо щодня.
Цей чарівний набір для досліджень познайомить дітей із основами неорганічної хімії, які вони тут же застосовують на практиці, створюючи колекцію з вирощених кристалів! «Наука про кристали» розвиває в дітей мислення, творчі здібності та уяву. Цей набір може застосовуватися в школах із системою реджіо-педагогіки, де в процесі навчання та дослідження дитина самостійно знаходить відповіді на питання, що виникають. Комплект отримав три міжнародні нагороди, серед яких «Вибір батьків» (США).
У наборі:
Упаковка основи для вирощування кристалів (моноамонійфосфат) — 1 шт.
Пакет із блакитною фарбувальною сумішшю — 1 шт.
Квадратний прозорий контейнер із кришкою — 1 шт.
Шестикутний прозорий контейнер із кришкою — 1 шт.
Неглибокий шестикутний контейнер — 1 шт.
Підставка для місячного кристала — 1 шт.
Контейнер для змішування — 1 шт.
Ложка для перемішування — 1 шт.
Комплект паперових макетів для створення кришталевого дерева — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Щоб кристал виріс упродовж 4-7 днів, потрібна температура вище 20 градусів. Через низьку температуру ріст може зупинитися або уповільнитися (до 30 днів).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03917/EU/ML |
| Вага | 0.2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 11 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Вікова група | 11+ |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Матеріал | папір, інші, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Реджіо |
| Спостерігачність | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | KidzLabs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Хімія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156039170 |
| Мова друкованої інструкції | українська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴






