Набір для розкопок комах від 4M — здивує та потішить юних ентомологів. Розчистьте гіпсовий блок і знайдете всередині кілька різновидів комах-плазунів. Зразки можна закріпити на картках із набору та підписати.
Що в комплекті?
Гіпсовий блок із павуком, скорпіоном, дощовим червом, мураєм, 2 мініпавуками, що світяться в темряві личинками; інструмент для копання; кисть, картки для зразків; прозоре покриття для зразків; лупа, інструкція.
Для розкопок вам знадобиться немазкий одяг і робоче місце, наприклад, стіл, застелений газетою. Набір містить усе необхідне, дійте за інструкцією. Будьте уважні та терплячі, як справжні дослідники. Інструментом для копіювання зчищайте гіпс. Коли здасться перша комаха, працюйте акуратніше, щоб не пошкодити знахідку. Пензлик очистить його від пилу.
Личинки, які ви знайдете під час розкопок, світяться в темряві. Потримайте їх під лампою, а потім перенесіть у темне приміщення. Коли знайдете всіх комах, прикріпіть їх до карток і підпишіть. Перша домашня колекція готова!
А ви знали, що є приблизно 6000 різних видів дощових черв'яків і найбільші різновиди виростають до 3 метрів завдовжки? Більше цікавих фактів про комах ви дізнаєтеся з інструкції в наборі.
Розвивальний набір для досліджень і розкопок підійде дітям від 5 років. Особливо сподобається юним шанувальникам природи та біології. Гра з таким комплектом розвиває посидючість, уважність, цілеспрямованість, тренує роботу рук, розширює світогляд. Діти дізнаються й запам'ятають 6 видів комах. А ще зможуть уявити себе дослідником і вченим.
Що в комплекті?
Гіпсовий блок із павуком, скорпіоном, дощовим червом, мураєм, 2 мініпавуками, що світяться в темряві личинками; інструмент для копання; кисть, картки для зразків; прозоре покриття для зразків; лупа, інструкція.
Для розкопок вам знадобиться немазкий одяг і робоче місце, наприклад, стіл, застелений газетою. Набір містить усе необхідне, дійте за інструкцією. Будьте уважні та терплячі, як справжні дослідники. Інструментом для копіювання зчищайте гіпс. Коли здасться перша комаха, працюйте акуратніше, щоб не пошкодити знахідку. Пензлик очистить його від пилу.
Личинки, які ви знайдете під час розкопок, світяться в темряві. Потримайте їх під лампою, а потім перенесіть у темне приміщення. Коли знайдете всіх комах, прикріпіть їх до карток і підпишіть. Перша домашня колекція готова!
А ви знали, що є приблизно 6000 різних видів дощових черв'яків і найбільші різновиди виростають до 3 метрів завдовжки? Більше цікавих фактів про комах ви дізнаєтеся з інструкції в наборі.
Розвивальний набір для досліджень і розкопок підійде дітям від 5 років. Особливо сподобається юним шанувальникам природи та біології. Гра з таким комплектом розвиває посидючість, уважність, цілеспрямованість, тренує роботу рук, розширює світогляд. Діти дізнаються й запам'ятають 6 видів комах. А ще зможуть уявити себе дослідником і вченим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03397 |
| Вага | 0.58 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | гіпс, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | KidzLabs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Розкопки |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156033970 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634 ₴




