Вирушайте в захопливу подорож удра землі та добувайте корисні викопані! З набором для досліджень від 4М вам доведеться познайомитися з наукою геологією, добути «магнітну руду» за допомогою спеціальних інструментів для розкопок і провести експерименти з магнітами.
Підготуйте робоче місце для розкопок: застеіть стіл газетами або клейонкою, надягніть немазкий одяг. Не розташовуйте магніти поруч із комп'ютером або телевізором — магнітні поля можуть пошкодити електроніку. Використовуйте інструменти з набору, щоб розколоти гіпсовий блок і знайти три магніти. Очистьте> їхнім пензликом від пилу та беріться до експериментів!
Заставте магніти ширяти в повітрі. Одинакові полюси магнітів притягуються, а протилежні — відштовхуються. Спостерігайте, як цей принцип допомагає магніту подолати силу тяжіння. Виріжте з шаблону картинку печери і розташуйте камені, що висять у повітрі. Зберіть вагонетку для добування руди. Покладіть у неї прямокутний магніт і керуйте її рухом за допомогою магніту у вашій руці.
Поекспериментуйте з магнітною пудрою в прозорому контейнері: вона переміщатиметься під час ковзання магнітом корпусом. Прикладіть контейнер до портрета з набору та зробіть намальованому хлопчику магнітну зачіску або бороду.
Магніти мають північний і південний полюси. У цих точках сила магнітного поля найпотужніша. Для виготовлення магнітів використовуються магнітні матеріали. Найпоширеніші — це залізо, кобальт і нікель. У природі їх добувають у формі магнітного залізника.
Цей набір від 4М із серії KidzLabs буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років. Достатня кількість «магнітної руди» й експерименти з магнітами допоможуть розвинути фантазію, винахідливість, мислення, отримати нові тактильні відчуття, весело провести час. Набір підходить для занять у класі за методикою Реджіо.
До набору
Гіпсовий блок із магнітами всередині — 1 шт.
Набір із 3 інструментів для розкопок — 1 шт.
Прозорий контейнер із залізною пудрою — 1 шт.
Набір фонових зображень — 1 шт.
Підставка — 1 шт.
Корпус вагонетки — 1 шт.
Колеса — 4 шт.
Осі — 2 шт.
Паличка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Підготуйте робоче місце для розкопок: застеіть стіл газетами або клейонкою, надягніть немазкий одяг. Не розташовуйте магніти поруч із комп'ютером або телевізором — магнітні поля можуть пошкодити електроніку. Використовуйте інструменти з набору, щоб розколоти гіпсовий блок і знайти три магніти. Очистьте> їхнім пензликом від пилу та беріться до експериментів!
Заставте магніти ширяти в повітрі. Одинакові полюси магнітів притягуються, а протилежні — відштовхуються. Спостерігайте, як цей принцип допомагає магніту подолати силу тяжіння. Виріжте з шаблону картинку печери і розташуйте камені, що висять у повітрі. Зберіть вагонетку для добування руди. Покладіть у неї прямокутний магніт і керуйте її рухом за допомогою магніту у вашій руці.
Поекспериментуйте з магнітною пудрою в прозорому контейнері: вона переміщатиметься під час ковзання магнітом корпусом. Прикладіть контейнер до портрета з набору та зробіть намальованому хлопчику магнітну зачіску або бороду.
Магніти мають північний і південний полюси. У цих точках сила магнітного поля найпотужніша. Для виготовлення магнітів використовуються магнітні матеріали. Найпоширеніші — це залізо, кобальт і нікель. У природі їх добувають у формі магнітного залізника.
Цей набір від 4М із серії KidzLabs буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років. Достатня кількість «магнітної руди» й експерименти з магнітами допоможуть розвинути фантазію, винахідливість, мислення, отримати нові тактильні відчуття, весело провести час. Набір підходить для занять у класі за методикою Реджіо.
До набору
Гіпсовий блок із магнітами всередині — 1 шт.
Набір із 3 інструментів для розкопок — 1 шт.
Прозорий контейнер із залізною пудрою — 1 шт.
Набір фонових зображень — 1 шт.
Підставка — 1 шт.
Корпус вагонетки — 1 шт.
Колеса — 4 шт.
Осі — 2 шт.
Паличка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03396 |
| Вага | 0.66 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Матеріал | гіпс, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Реджіо |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | KidzLabs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Географія |
| Тип | Товар |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156033963 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴








