Зберіть вітрогенератор, який вловлює енергію вітру та перетворює її на світло з набором для досліджень від 4М! Познайомтеся ближче з відновлюваними джерелами енергії — важливими для збереження екології планети Земля.
Цей набір із серії Green Science підійде дітям молодшої школи від 8 років. Допоможе отримати навички конструювання, розвинути уважність, винахідливість, інтелект, креативність, мислення та допитливість.
У наборі ви знайдете докладну інструкцію з малюнками та необхідні деталі для збирання вітрогенератора. Додатково знадобиться невелика хрестова викрутка та чиста дволітрова пляшка. Винесіть готовий генератор на відкритий простір і встановіть його на підвищенні.
Коли ротор обертатиметься досить швидко, загориться світлодіодна лампочка, показуючи, що вітрогенератор виробляє електрику. Його принцип роботи простий: він перетворює енергію вітру на світло. Вітер переміщує повітряні маси лінійно, а все, що рухається, має енергію. Лопаті генератора вловлюють цю енергію й перетворюють її на обертання. Генератор перетворює кінетичну енергію лопатей на електричний струм, який живить світлодіод.
Енергія вітру — відновлює джерело енергії. Енергію вітру здавна використовували для перемелювання зерна в борошно. Для цього будують вітряні млини. У наші дні енергію вітру використовують для виробництва електроенергії. Найбільший у світі вітрогенератор Vestas V174 має діаметр ротора 174 м. Він виробляє кількість електроенергії, достатню для невеликого містечка.
До набору
Корпус генератора — 1 шт.
Кришка генератора — 1 шт.
Лопаті — 3 шт.
Генератор зі світлодіодом — 1 шт.
Ополони верхнього підшипника — 2 шт.
Ополотинки кронштейна — 2 шт.
Хвостовик — 1 шт.
Кріплення ротора — 1 шт.
Шестірня з віссю — 1 шт.
Хвостова вісь — 1 шт.
Опора — 1 шт.
Металеві втулки — 2 шт.
Гвинти — 17 шт.
Інструкція — 1 шт.
Цей набір із серії Green Science підійде дітям молодшої школи від 8 років. Допоможе отримати навички конструювання, розвинути уважність, винахідливість, інтелект, креативність, мислення та допитливість.
У наборі ви знайдете докладну інструкцію з малюнками та необхідні деталі для збирання вітрогенератора. Додатково знадобиться невелика хрестова викрутка та чиста дволітрова пляшка. Винесіть готовий генератор на відкритий простір і встановіть його на підвищенні.
Коли ротор обертатиметься досить швидко, загориться світлодіодна лампочка, показуючи, що вітрогенератор виробляє електрику. Його принцип роботи простий: він перетворює енергію вітру на світло. Вітер переміщує повітряні маси лінійно, а все, що рухається, має енергію. Лопаті генератора вловлюють цю енергію й перетворюють її на обертання. Генератор перетворює кінетичну енергію лопатей на електричний струм, який живить світлодіод.
Енергія вітру — відновлює джерело енергії. Енергію вітру здавна використовували для перемелювання зерна в борошно. Для цього будують вітряні млини. У наші дні енергію вітру використовують для виробництва електроенергії. Найбільший у світі вітрогенератор Vestas V174 має діаметр ротора 174 м. Він виробляє кількість електроенергії, достатню для невеликого містечка.
До набору
Корпус генератора — 1 шт.
Кришка генератора — 1 шт.
Лопаті — 3 шт.
Генератор зі світлодіодом — 1 шт.
Ополони верхнього підшипника — 2 шт.
Ополотинки кронштейна — 2 шт.
Хвостовик — 1 шт.
Кріплення ротора — 1 шт.
Шестірня з віссю — 1 шт.
Хвостова вісь — 1 шт.
Опора — 1 шт.
Металеві втулки — 2 шт.
Гвинти — 17 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03378 |
| Вага | 0.3 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 24 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Green Science |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Зелена енергія |
| Тип | Товар |
| Колір | зелений, білий |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156033789 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 112 ₴







