
Набір для фокусів 4M Відкрий схованок (00-03320)
211 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-03320
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З набором фокусника від 4M вам доведеться розв'язати головоломку. Для цього знадобляться ясний розум і спритні пальці. Секрет відкриття схованки полягає в ньому самому, а ключик — лише відвертає увагу глядачів. Розгадайте головоломку та показуйте цей фокус друзям. Чи зможе хтось відгадати її, як і ви?
Цей набір із серії Sci: Bits підійде дітям дошкільного віку від 5 років. Рішення головоломки від 4М допоможе потренувати кмітливість, уважність, допитливість, винахідливість, спритність. Цей набір підходить для STEAM-методики.
Уміння думати та виконувати завдання — важлива частина розвитку дитини. З наборами 4M діти розвиваються під час ігор і захопливих занять. Дотримуйтеся підказок в інструкції, щоб дізнатися секрет відкриття коробки-головоломки. Помістіть якийсь невеликий предмет усередині коробки. Попросіть друзів дістати його. Якщо ніхто не впорається — візьміть схованку та легко відкрийте її, як справжній фокусник.
До набору
Коробка-головоломка — 1 шт.
Ключ — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Цей набір із серії Sci: Bits підійде дітям дошкільного віку від 5 років. Рішення головоломки від 4М допоможе потренувати кмітливість, уважність, допитливість, винахідливість, спритність. Цей набір підходить для STEAM-методики.
Уміння думати та виконувати завдання — важлива частина розвитку дитини. З наборами 4M діти розвиваються під час ігор і захопливих занять. Дотримуйтеся підказок в інструкції, щоб дізнатися секрет відкриття коробки-головоломки. Помістіть якийсь невеликий предмет усередині коробки. Попросіть друзів дістати його. Якщо ніхто не впорається — візьміть схованку та легко відкрийте її, як справжній фокусник.
До набору
Коробка-головоломка — 1 шт.
Ключ — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03320 |
| Вага | 0.07 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 4,3 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 13 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 72 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | STEAM |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для хлопчиків |
| Серія | Sci: Bits |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 19,5 мм |
| Штрихкод | 4893156033208 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 211 ₴

