
Набір для творчості 4M Розмалюй зірки (00-03319)
244 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-03319
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У наборі для творчості 4M Розмалюй зірки ви знайдете зірки, клейкі вкладки й особливий фломастер. Якщо їм розмалювати зірки, то вони світитимуться в темряві. Ігровий набір призначений для дітей від 3 років.
Як наклеїти
У комплекті є спеціальні двосторонні вкладки для наклеювання зірок. Зніміть із вкладки спочатку одну захисну плівку та прикладіть до зворотного боку зірки. Потім зніміть другу захисну плівку та наклейте зірку на тверду поверхню.
Фломастер наповнений спеціальною речовиною, що містить частинки, поглинає й акумулює світло. Ви можете малювати ним на папері або розфарбувати зірочки. Досить увімкнути в кімнаті лампу на кілька хвилин, щоб милуватися чарівним світінням зірок у темряві.
Ігровий набір наклейок буде цікавий дітям дошкільного віку. Дитячі наклейки покращують настрій і відкривають простір для фантазії, активують творчу уяву.
У комплекті:
- зірки,
- двосторонні клейкі вкладки,
— фломастер зі світною в темряві речовиною.
Як наклеїти
У комплекті є спеціальні двосторонні вкладки для наклеювання зірок. Зніміть із вкладки спочатку одну захисну плівку та прикладіть до зворотного боку зірки. Потім зніміть другу захисну плівку та наклейте зірку на тверду поверхню.
Фломастер наповнений спеціальною речовиною, що містить частинки, поглинає й акумулює світло. Ви можете малювати ним на папері або розфарбувати зірочки. Досить увімкнути в кімнаті лампу на кілька хвилин, щоб милуватися чарівним світінням зірок у темряві.
Ігровий набір наклейок буде цікавий дітям дошкільного віку. Дитячі наклейки покращують настрій і відкривають простір для фантазії, активують творчу уяву.
У комплекті:
- зірки,
- двосторонні клейкі вкладки,
— фломастер зі світною в темряві речовиною.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 1.7 см |
| Довжина | 13 см |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Білий |
| Ширина | 19.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03319 |
| Вага | 0.04 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 72 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | STEAM |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Sci: Bits |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Декор для дитячої |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4893156033192 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244 ₴
