Набір для досліджень 4M Чарівні цвяхи дасть змогу здивувати друзів уловлюванням проти гравітації. Набір юного фокусника для дітей від 5 років дає можливість провести трюк із цвяхами, який можна науково пояснити.
Ви зможете врівноважити 10 цвяхів на вершині одного без клею та магнітів. Як це зробити? Поставте основу на стіл перед глядачами та вставте один цвях в отвір в основі. Візьміть другий цвях і покладіть його на стіл. Потім візьміть ще один цвях і покладіть його на попередній під прямим кутом, як показано на малюнку. Покладіть ще один цвях так само, але вістрям в інший бік. Продовжуйте додавати цвяхи, чергуючи їх напрямку, поки у вас не залишиться один цвях. Покладіть його зверху в напрямку, протилежному нижньому. Стисніть усю конструкцію пальцями, акуратно підійміть її за кінці та поставте серединою на капелюшок цвяха, що стоїть на основі. Конструкція зберігатиме рівновагу. •Аплодівництво!
Як працює цей фокус? У будь-якого об'єкта є точка, звана центром ваги. У цвяха вона посередині. Об'єкт зберігає рівновагу (не перевертається), якщо його центр ваги є над точкою опори. Конструкцію з цвяхів можна вважати єдиним об'єктом. Оскільки бічні цвяхи нахилені, центр ваги конструкції насправді розташований нижче точки опори. Це робить усю конструкцію стабільною та врівноваженою.
Зацікавити дітей наукою й відірвати від ґаджетів у наш час завдання не просте. Набір серії Science знайомить із поняттям рівноваги за допомогою цікавого фізичного експерименту. Розвиває допитливість, уяву, мислення, кругозір, впевненість у здібностях, спритність. Дає позитивні емоції від гри та нові знання з галузі фізики.
Ви зможете врівноважити 10 цвяхів на вершині одного без клею та магнітів. Як це зробити? Поставте основу на стіл перед глядачами та вставте один цвях в отвір в основі. Візьміть другий цвях і покладіть його на стіл. Потім візьміть ще один цвях і покладіть його на попередній під прямим кутом, як показано на малюнку. Покладіть ще один цвях так само, але вістрям в інший бік. Продовжуйте додавати цвяхи, чергуючи їх напрямку, поки у вас не залишиться один цвях. Покладіть його зверху в напрямку, протилежному нижньому. Стисніть усю конструкцію пальцями, акуратно підійміть її за кінці та поставте серединою на капелюшок цвяха, що стоїть на основі. Конструкція зберігатиме рівновагу. •Аплодівництво!
Як працює цей фокус? У будь-якого об'єкта є точка, звана центром ваги. У цвяха вона посередині. Об'єкт зберігає рівновагу (не перевертається), якщо його центр ваги є над точкою опори. Конструкцію з цвяхів можна вважати єдиним об'єктом. Оскільки бічні цвяхи нахилені, центр ваги конструкції насправді розташований нижче точки опори. Це робить усю конструкцію стабільною та врівноваженою.
Зацікавити дітей наукою й відірвати від ґаджетів у наш час завдання не просте. Набір серії Science знайомить із поняттям рівноваги за допомогою цікавого фізичного експерименту. Розвиває допитливість, уяву, мислення, кругозір, впевненість у здібностях, спритність. Дає позитивні емоції від гри та нові знання з галузі фізики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03312 |
| Вага | 0.1 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 3 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 13 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 72 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для хлопчиків |
| Серія | Science |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Физика |
| Тип | Товар |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 20 мм |
| Штрихкод | 4893156033123 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 ₴



