
Місячний ліхтарик-проєктор 4M (00-03310)
287 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-03310
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хочете потримати Місяць у долоні? Чи милуватися нею в кімнаті на стелі? Це цілком реально з набором для досліджень 4М Місячний ліхтарик. Прекрасний подарунок для юних астрономів від 5 років дошкільного віку.
Ліхтарик обладнаний спеціальною лінзою з детальним зображенням Місяця. Яскравий промінь світла проходить через зображення на плівці, і лінза збільшує його в кілька разів. Спрямуйте цей ліхтарик на світлу стіну або стелю в темряві, і побачите Місяць із кратерами. Покрутіть передню лінзу, поки зображення не стане чітким. Збирайтеся ввечері з рідними на заняття з астрономії!
Набір із серії Science розвиває допитливість, уяву, фантазію, кругозір, знайомить з основами астрономії. Завдяки таким іграшкам, діти більше цікавляться науками, менше часу проводять перед екранами ґаджетів.
На звороті паковання є коротка інструкція з малюнками, цікаві факти про дослідження супутника Землі. У комплекті 3 батарейки AG13/LR44.
Ліхтарик обладнаний спеціальною лінзою з детальним зображенням Місяця. Яскравий промінь світла проходить через зображення на плівці, і лінза збільшує його в кілька разів. Спрямуйте цей ліхтарик на світлу стіну або стелю в темряві, і побачите Місяць із кратерами. Покрутіть передню лінзу, поки зображення не стане чітким. Збирайтеся ввечері з рідними на заняття з астрономії!
Набір із серії Science розвиває допитливість, уяву, фантазію, кругозір, знайомить з основами астрономії. Завдяки таким іграшкам, діти більше цікавляться науками, менше часу проводять перед екранами ґаджетів.
На звороті паковання є коротка інструкція з малюнками, цікаві факти про дослідження супутника Землі. У комплекті 3 батарейки AG13/LR44.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03310 |
| Батарейки входять до комплекту | Да |
| Вага | 0.04 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 3 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 13 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 72 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Science |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Астрономія |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AG13/LR44 |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 20 мм |
| Штрихкод | 4893156033109 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287 ₴




