Спробуйте себе в ролі ракетчика з набором для досліджень від 4М. Відправте в політ свою першу ракету за допомогою хімічної реакції оцту та соди. Починайте відлік до запуску!
Уважно прочитайте коротку інструкцію з ілюстраціями на звороті паковання. Дотримуйтеся запобіжних заходів під час запуску. Мікроракета злітає, коли кислий оцет змішується з лужною харчовою содою, утворюючи вуглекислий газ. Через появу газу тиск між ракетою та стартовим майданчиком наростає. В кінцевому підсумку ракета вистрілює вгору.
Цей набір із серії Science буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років. Запускаючи ракету, діти проведуть простий і пізнавальний експеримент, дізнаються про такі науки, як-от хімія, фізика та ракетобудування. Батарейки не потрібні. Комплект розвиває винахідливість, допитливість і мислення.
У наборі:
Стартова платформа — 1 шт.
Мікроракета — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Уважно прочитайте коротку інструкцію з ілюстраціями на звороті паковання. Дотримуйтеся запобіжних заходів під час запуску. Мікроракета злітає, коли кислий оцет змішується з лужною харчовою содою, утворюючи вуглекислий газ. Через появу газу тиск між ракетою та стартовим майданчиком наростає. В кінцевому підсумку ракета вистрілює вгору.
Цей набір із серії Science буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років. Запускаючи ракету, діти проведуть простий і пізнавальний експеримент, дізнаються про такі науки, як-от хімія, фізика та ракетобудування. Батарейки не потрібні. Комплект розвиває винахідливість, допитливість і мислення.
У наборі:
Стартова платформа — 1 шт.
Мікроракета — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03305 |
| Вага | 0.04 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 13 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 144 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Science |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Зелена енергія |
| Тип | Товар |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 20 мм |
| Штрихкод | 4893156033055 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234 ₴


