Створіть фільтр для очищення води від солі та домішок із набором для досліджень від 4M. Ви навчитеся очищати, оновлювати, дезінфікувати воду за допомогою фільтрів і сонця.
Цей набір із серії Green Science підійде дітям молодшої школи від 8 років. Створення фільтра для води допоможе розвинути винахідливість, мислення, допитливість, познайомить з основами екології. Комплект 4М підійде для використання в межах реджіо-педагогики, доповнить уроки природоведення.
У наборі є докладні інструкції з картинками та все необхідне для збирання очисника. Додатково знадобиться склянка з водою, трохи землі, сіль. Зберіть фільтр відповідно до інструкції та проведіть низку експериментів з очищення води. Кожна секція фільтра очищає воду від елементів різних розмірів. Частинки бруду та піщинки затримаються в фільтрах із гравієм і піском. На наступних рівнях відбудеться абсорбція в порошку з активованого вугілля. Хімічні речовини відділяться від води та зачепляться за поверхню вугільних гранул. Фінальна стадія — фільтрувальний папір. Отвори в ній такі малі, що молекули води зможуть пройти крізь неї, а частинки речовин — ні.
Настільний фільтр для води познайомить дітей із принципами роботи очисних споруд, які постачають питну воду. Для додаткового очищення води на заводах і підприємствах використовують складніші системи фільтрації, додають у воду хімічні речовини для знезараження, обробляють ультрафіолетом. Зверніть увагу: фільтр із набору для досліджень 4M не призначений для отримання питної води.
Пісочні фільтри використовують для очищення води в акваріумах і басейнах, для поливання садів і домашніх рослин. Активоване вугілля має такі унікальні властивості, що його використовують у разі кишкового отруєння. Він має пористу структуру, що поглинає отруйні хімічні речовини.
2009-2016 років цей набір для досліджень був відзначений п'ятьма нагородами в США, Італії, Німеччині, Китаї.
До набору
Секції фільтра — 4 шт.
Кругла підставка для фільтра — 1 шт.
Лійкоподібний колектор — 1 шт.
Чорна пластикова чашка — 1 шт.
Маленька пластикова чашка — 1 шт.
Прозора трубка — 1 шт.
Прозорі ковпачки — 2 шт.
Заглушки фільтра — 4 шт.
М'який віск — 1 шт.
Металеві шайби — 2 шт.
Котушка з волосінню — 1 шт.
Паперові фільтри — 3 шт.
Пакетики з гравієм — 3 шт.
Пакетики з піском — 3 шт.
Пакетики з активованим вугіллям — 3 шт.
Відбивач — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Цей набір із серії Green Science підійде дітям молодшої школи від 8 років. Створення фільтра для води допоможе розвинути винахідливість, мислення, допитливість, познайомить з основами екології. Комплект 4М підійде для використання в межах реджіо-педагогики, доповнить уроки природоведення.
У наборі є докладні інструкції з картинками та все необхідне для збирання очисника. Додатково знадобиться склянка з водою, трохи землі, сіль. Зберіть фільтр відповідно до інструкції та проведіть низку експериментів з очищення води. Кожна секція фільтра очищає воду від елементів різних розмірів. Частинки бруду та піщинки затримаються в фільтрах із гравієм і піском. На наступних рівнях відбудеться абсорбція в порошку з активованого вугілля. Хімічні речовини відділяться від води та зачепляться за поверхню вугільних гранул. Фінальна стадія — фільтрувальний папір. Отвори в ній такі малі, що молекули води зможуть пройти крізь неї, а частинки речовин — ні.
Настільний фільтр для води познайомить дітей із принципами роботи очисних споруд, які постачають питну воду. Для додаткового очищення води на заводах і підприємствах використовують складніші системи фільтрації, додають у воду хімічні речовини для знезараження, обробляють ультрафіолетом. Зверніть увагу: фільтр із набору для досліджень 4M не призначений для отримання питної води.
Пісочні фільтри використовують для очищення води в акваріумах і басейнах, для поливання садів і домашніх рослин. Активоване вугілля має такі унікальні властивості, що його використовують у разі кишкового отруєння. Він має пористу структуру, що поглинає отруйні хімічні речовини.
2009-2016 років цей набір для досліджень був відзначений п'ятьма нагородами в США, Італії, Німеччині, Китаї.
До набору
Секції фільтра — 4 шт.
Кругла підставка для фільтра — 1 шт.
Лійкоподібний колектор — 1 шт.
Чорна пластикова чашка — 1 шт.
Маленька пластикова чашка — 1 шт.
Прозора трубка — 1 шт.
Прозорі ковпачки — 2 шт.
Заглушки фільтра — 4 шт.
М'який віск — 1 шт.
Металеві шайби — 2 шт.
Котушка з волосінню — 1 шт.
Паперові фільтри — 3 шт.
Пакетики з гравієм — 3 шт.
Пакетики з піском — 3 шт.
Пакетики з активованим вугіллям — 3 шт.
Відбивач — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03281 |
| Вага | 0.4 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | інші |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Реджіо |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Green Science |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Природовід |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156032812 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴








