
Набір для досліджень 4M Картопляний годинник (00-03275)
686 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-03275
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Час фантастичних експериментів! Зберіть цифровий годинник, що працює від двох картоплею. Ви дізнаєтеся, як з'являється електрика з картоплі, і які дивовижні хімічні реакції водночас відбуваються. Досвідченим способом із набором для досліджень від 4M ви знайдете інші плоди та речовини, які можуть живити годинник.
Як працює картопляна батарейка? У цьому разі коренеплод слугує як електроліт. Він вступає в хімічну реакцію з металом мідної та цинкової пластин, які називаються електродами. Енергія хімічної реакції металу перетворюється на електричну. Струм тече за дротами між цинковою та мідною пластинами та запускає годинник.
Спробуйте замінити картоплю на помідор або фрукти: лимон, апельсин, грушу. Запустіть годинник, використовуючи різні рідини: солону воду, соки, чай. Перевірте, які фрукти, овочі та рідини створюють електричну енергію для годинника, а які — ні. Овочева батарея працює так само, як батареї, використовувані в ліхтариках, радіоприймачах і плеєрах. Ці батареї містять різні хімічні речовини, які виробляють електрику.
Набір від 4М буде цікавий дітям молодшого шкільного віку. Створюючи картопляний годинник, діти дізнаються нові факти з хімії та фізики, підвищить інтелект, цікавість до науки, розвине мислення, винахідливість.
Цей набір від 4М із серії Green Science виграв чотири нагороди 2012-2016 років у Китаї, Німеччині та Італії. Його зазначили за інноваційний дизайн і креативність. Набір підходить для навчання по реджіо-методиці.
У наборі:
Цифровий годинник із дротами — 1 шт.
Колба — 1 шт.
Мідні пластинки — 2 шт.
Цинкові пластинки — 2 шт.
Скотч — 1 шт.
З'єднувальний дріт — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Батарейки не потрібні.
Як працює картопляна батарейка? У цьому разі коренеплод слугує як електроліт. Він вступає в хімічну реакцію з металом мідної та цинкової пластин, які називаються електродами. Енергія хімічної реакції металу перетворюється на електричну. Струм тече за дротами між цинковою та мідною пластинами та запускає годинник.
Спробуйте замінити картоплю на помідор або фрукти: лимон, апельсин, грушу. Запустіть годинник, використовуючи різні рідини: солону воду, соки, чай. Перевірте, які фрукти, овочі та рідини створюють електричну енергію для годинника, а які — ні. Овочева батарея працює так само, як батареї, використовувані в ліхтариках, радіоприймачах і плеєрах. Ці батареї містять різні хімічні речовини, які виробляють електрику.
Набір від 4М буде цікавий дітям молодшого шкільного віку. Створюючи картопляний годинник, діти дізнаються нові факти з хімії та фізики, підвищить інтелект, цікавість до науки, розвине мислення, винахідливість.
Цей набір від 4М із серії Green Science виграв чотири нагороди 2012-2016 років у Китаї, Німеччині та Італії. Його зазначили за інноваційний дизайн і креативність. Набір підходить для навчання по реджіо-методиці.
У наборі:
Цифровий годинник із дротами — 1 шт.
Колба — 1 шт.
Мідні пластинки — 2 шт.
Цинкові пластинки — 2 шт.
Скотч — 1 шт.
З'єднувальний дріт — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03275 |
| Вага | 0.2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9105910000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 48 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Реджіо |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Green Science |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Хімія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156032751 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 686 ₴






