Дізнайтеся секрети чарівних трюків із набором для досліджень від 4M! Ви переконаєтеся, що в основі фокусів завжди лежать наукові принципи фізики та математики. Використовуючи інструменти з набору та побутові предмети, ви освоїте 20 цікавих трюків. Влаштуйте магічне шоу для рідних і близьких! Здивуйте їх левітацією, що зникають предметами та читанням думок.
Перед виставою приділіть час підготовки. Намалюйте афішу заходу, роздайте запрослювальні, оформіть сцену та продумайте свій образ фокусника. Репетируйте чарівні фокуси багаторазово перед дзеркалом, перш ніж покажете їх публіці. Зніміть відео, щоб побачити виступ очима глядачів. Вивчайте трюки покроково.
В інструкції набору із серії KidzLabs ви знайдете докладний опис 20 трюків із картинками та необхідні інструменти для їх проведення. Додатково знадобляться: дві порожні пластикові пляшки, ножиці, вода, гумки для банкнот, стаканчики, монетка, паперові банкноти, великий тазик, зубочистки, мийний засіб, словник, нитки. Пам'ятайте: насамперед кожен чарівник — це актор. Тому важливі взаємодія з публікою, впевнені жести та виразний голос. А ще, звичайно, спритність рук!
З набором фокусника ви зможете: дізнатися цифру, загадану глядачами, зробити нетонну скретку, утримувати монету на краю банкноти, перетворити два кільця на одне велике та безліч інших неймовірних речей.
Пізнавання світу фокусників — найцікавіше розвивальне заняття, яке тренує розум, уважність, фантазію, пам'ять і соціальні навички. 2015 і 2017 років набір для досліджень був відзначений нагородами «Найкращий дизайн» і «Вибір батьків» у Китаї та США.
До набору
Кришка з отворами — 1 шт.
Соломинки — 2 шт.
Металеві шайби — 3 шт.
Пластикова склянка — 1 шт.
Піпетка — 1 шт.
Маленький U-подібний магніт — 1 шт.
Маленькі пластикові човни — 3 шт.
Поліетиленовий пакет — 1 шт.
Каміння, що світяться в темряві — 2 шт.
Скріпки — 4 шт.
Довга смужка паперу — 2 шт.
Аркуш паперу з друкованим малюнком — 1 шт.
Аркуш картону з друкованим малюнком — 1 шт.
Двухсторонний скотч – 1 шт.
Поліетиленовий пакет — 1 шт.
Гумка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Перед виставою приділіть час підготовки. Намалюйте афішу заходу, роздайте запрослювальні, оформіть сцену та продумайте свій образ фокусника. Репетируйте чарівні фокуси багаторазово перед дзеркалом, перш ніж покажете їх публіці. Зніміть відео, щоб побачити виступ очима глядачів. Вивчайте трюки покроково.
В інструкції набору із серії KidzLabs ви знайдете докладний опис 20 трюків із картинками та необхідні інструменти для їх проведення. Додатково знадобляться: дві порожні пластикові пляшки, ножиці, вода, гумки для банкнот, стаканчики, монетка, паперові банкноти, великий тазик, зубочистки, мийний засіб, словник, нитки. Пам'ятайте: насамперед кожен чарівник — це актор. Тому важливі взаємодія з публікою, впевнені жести та виразний голос. А ще, звичайно, спритність рук!
З набором фокусника ви зможете: дізнатися цифру, загадану глядачами, зробити нетонну скретку, утримувати монету на краю банкноти, перетворити два кільця на одне велике та безліч інших неймовірних речей.
Пізнавання світу фокусників — найцікавіше розвивальне заняття, яке тренує розум, уважність, фантазію, пам'ять і соціальні навички. 2015 і 2017 років набір для досліджень був відзначений нагородами «Найкращий дизайн» і «Вибір батьків» у Китаї та США.
До набору
Кришка з отворами — 1 шт.
Соломинки — 2 шт.
Металеві шайби — 3 шт.
Пластикова склянка — 1 шт.
Піпетка — 1 шт.
Маленький U-подібний магніт — 1 шт.
Маленькі пластикові човни — 3 шт.
Поліетиленовий пакет — 1 шт.
Каміння, що світяться в темряві — 2 шт.
Скріпки — 4 шт.
Довга смужка паперу — 2 шт.
Аркуш паперу з друкованим малюнком — 1 шт.
Аркуш картону з друкованим малюнком — 1 шт.
Двухсторонний скотч – 1 шт.
Поліетиленовий пакет — 1 шт.
Гумка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03265 |
| Вага | 0.2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 48 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | папір, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | KidzLabs |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Физика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156032652 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 766 ₴




