Зробіть настільний вулкан заввишки 9,5 см із набором для досліджень від 4M. Розфарбуйте його фарбами з набору. Здивуйте своїх друзів і рідних виверженням шипучої лави. Це приголомшливий науковий проєкт та оригінальне оформлення стола.
В інструкції з малюнками показано, як створити макет вулкана за допомогою шаблону, і як розфарбувати його, змішавши фарби для отримання нових відтінків. Також наведені цікаві факти про вулкани.
Створення макета вулкана
Перед початком роботи накрийте стіл газетою. Вам знадобиться: миска для змішування, ножиці.
1. Розріжте пакети з гіпсом і всипте порошок у миску.
2. Додайте приблизно 280 мл води в гіпсовий порошок і перемішуйте, поки суміш не стане однорідною.
3. Налийте суміш у форму й акуратно струсіть, щоб позбутися бульбашок повітря.
4. Залиште на 20-30 хв за кімнатної температури.
5. Коли гіпс затвердіє, акуратно відокремте заготівку від форми.
Фарбування макета вулкана
Для досягнення найкращих результатів фарбування дочекайтеся повного висихання гіпсової поверхні вулкана. Це може зайняти до 24 годин. Розфарбуйте макет вулкана коричневим і червоним квітами або виберіть кольори самостійно. New поради щодо змішування фарб, щоб створити нові відтінки.
Виверження вулкана
Знадобиться трохи оцту та харчової соди, щоб імітувати виверження вулкана. Уксус і сода до комплекту не входять. Краще провести цей експеримент на вулиці або добре накрити поверхню столу, щоб уникнути його пошкодження або фарбування.
1. Насипте чайну ложку харчової соди в кратер, додайте кілька крапель рідини для миття посуду та червоної фарби, щоб лава мала вигляд справжньої.
2. Повільно влийте чайну ложку оцту в кратер і спостерігайте за виверженням.
3. Можна й далі додавати оцет до повного розчинення харчової соди.
Макет вулкана підходить для багаторазових експериментів.
Набір для досліджень від 4М серії KidzLabs буде цікавий дітям від 8 років молодшої школи. Він сприяє розвитку уяви та мислення. Знайомить дітей з основами хімії, вулканології, геології. Може використовуватися для занять за методикою Реджіо.
У комплекті:
- форма для вулкана,
- два пакети з гіпсом,
- шість баночок із фарбами різних кольорів,
- пензлик,
- заважка,
- лист із наклейками,
— інструкція.
В інструкції з малюнками показано, як створити макет вулкана за допомогою шаблону, і як розфарбувати його, змішавши фарби для отримання нових відтінків. Також наведені цікаві факти про вулкани.
Створення макета вулкана
Перед початком роботи накрийте стіл газетою. Вам знадобиться: миска для змішування, ножиці.
1. Розріжте пакети з гіпсом і всипте порошок у миску.
2. Додайте приблизно 280 мл води в гіпсовий порошок і перемішуйте, поки суміш не стане однорідною.
3. Налийте суміш у форму й акуратно струсіть, щоб позбутися бульбашок повітря.
4. Залиште на 20-30 хв за кімнатної температури.
5. Коли гіпс затвердіє, акуратно відокремте заготівку від форми.
Фарбування макета вулкана
Для досягнення найкращих результатів фарбування дочекайтеся повного висихання гіпсової поверхні вулкана. Це може зайняти до 24 годин. Розфарбуйте макет вулкана коричневим і червоним квітами або виберіть кольори самостійно. New поради щодо змішування фарб, щоб створити нові відтінки.
Виверження вулкана
Знадобиться трохи оцту та харчової соди, щоб імітувати виверження вулкана. Уксус і сода до комплекту не входять. Краще провести цей експеримент на вулиці або добре накрити поверхню столу, щоб уникнути його пошкодження або фарбування.
1. Насипте чайну ложку харчової соди в кратер, додайте кілька крапель рідини для миття посуду та червоної фарби, щоб лава мала вигляд справжньої.
2. Повільно влийте чайну ложку оцту в кратер і спостерігайте за виверженням.
3. Можна й далі додавати оцет до повного розчинення харчової соди.
Макет вулкана підходить для багаторазових експериментів.
Набір для досліджень від 4М серії KidzLabs буде цікавий дітям від 8 років молодшої школи. Він сприяє розвитку уяви та мислення. Знайомить дітей з основами хімії, вулканології, геології. Може використовуватися для занять за методикою Реджіо.
У комплекті:
- форма для вулкана,
- два пакети з гіпсом,
- шість баночок із фарбами різних кольорів,
- пензлик,
- заважка,
- лист із наклейками,
— інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03230 |
| Вага | 0.73 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 18 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Реджіо |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | KidzLabs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Хімія |
| Тип | Товар |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156032300 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574 ₴









