Влаштуйте вдома творчу майстерню та створіть свій власний калейдоскоп! Використовуйте різні фони та декоративні дрібнички, щоб отримати сотні візерунків, що зачаровують.
Калейдоскоп — це магія відбиття й симетрії. 1813 року його винайшов шотландський вчений сер Девід Брюстер. Головний елемент будь-якого калейдоскопа — це два або три дзеркала, розміщені всередині трубки. Хочете повторити цей винахід? Дотримуючись інструкції, розмістіть дзеркала всередині труби та декоруйте її. Подивіться на друзів і навколишній світ через калейдоскоп. Все має зовсім інший вигляд, немов у задзеркаллі. Почергово створюйте різні орнаменти та малюнки, змінюючи фони та наповнення кришки калейдоскопа.
З набором для досліджень від 4М міняйте та поєднуйте в калейдоскопі різні кольори, спостерігайте танець зірок, що світяться в темряві, графіку геометричних орнаментів, снігову в'югу та багато іншого. Проявіть фантазію, не бійтеся експериментувати!
Набір із серії KidzLabs буде цікавий дітям молодшого шкільного віку. З ним дитина підвищить свій емоційний добробут, розвине сприйняття кольорів, фантазію, винахідливість.
У наборі:
Паперовий конус — 1 шт.
Голографічна фольга — 1 шт.
Безпечні дзеркала — 3 шт.
Деталі камери зі знімною кришкою — 1 шт.
Пакетик із декоративними елементами (світні зірки, кольорові та прозорі намистини) — 1 шт.
Кольоровий папір — 1 шт.
Голографічна наклейка — 1 шт.
Вічко — 1 шт.
Двухсторонний скотч – 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Калейдоскоп — це магія відбиття й симетрії. 1813 року його винайшов шотландський вчений сер Девід Брюстер. Головний елемент будь-якого калейдоскопа — це два або три дзеркала, розміщені всередині трубки. Хочете повторити цей винахід? Дотримуючись інструкції, розмістіть дзеркала всередині труби та декоруйте її. Подивіться на друзів і навколишній світ через калейдоскоп. Все має зовсім інший вигляд, немов у задзеркаллі. Почергово створюйте різні орнаменти та малюнки, змінюючи фони та наповнення кришки калейдоскопа.
З набором для досліджень від 4М міняйте та поєднуйте в калейдоскопі різні кольори, спостерігайте танець зірок, що світяться в темряві, графіку геометричних орнаментів, снігову в'югу та багато іншого. Проявіть фантазію, не бійтеся експериментувати!
Набір із серії KidzLabs буде цікавий дітям молодшого шкільного віку. З ним дитина підвищить свій емоційний добробут, розвине сприйняття кольорів, фантазію, винахідливість.
У наборі:
Паперовий конус — 1 шт.
Голографічна фольга — 1 шт.
Безпечні дзеркала — 3 шт.
Деталі камери зі знімною кришкою — 1 шт.
Пакетик із декоративними елементами (світні зірки, кольорові та прозорі намистини) — 1 шт.
Кольоровий папір — 1 шт.
Голографічна наклейка — 1 шт.
Вічко — 1 шт.
Двухсторонний скотч – 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03226 |
| Вага | 0.2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 48 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | картон, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | KidzLabs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Физика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156032263 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 647 ₴




