Спробуйте себе в ролі палеонтологів — вчених, які розкопують динозаврів, що населяють Землю мільйони років тому. Зберіть усі частини скелета, щоб відтворити справжнього тиранозавра Рекса — найбільшого та найнебезпечнішого хижака доісторичного періоду.
Накрийте робоче місце клейонкою або газетами та підготуйте фартух або старий одяг: буде багато пилу. Що необхідно кожному мисливцеві за деревицями? Правильно! Лопатка та молоточек. У наборі для досліджень ви знайдете все необхідне для розкопок. Коли з гіпсового блока здадуться перші знахідки, обрудуйте інструментами акуратно. Використовуйте пензлик для очищення кісток від пилу. Протріть її залишки з кісток сухою ганчіркою, і зберіть скелет тиранозавра на схемі. Додайте в місця кріплення суглобів по горошинці м'якого воску для фіксації. Саме час ближче познайомитися з «королем» динозаврів — Ті-рексом.
Бонусом буде гідне оформлення вашого експоната. Розмістіть скелет динозавра на спеціальній підставці з картонною диорамою із зображенням космосу. Ваш перший примірник домашнього комплексу палеонтології готовий!
Набір із серії KidzLabs отримав срібну медаль 2001 року від незалежних фахівців з іграшок в Австралії (Australian Cooperative Ltd). Набір для досліджень від 4М розвиває фантазію й уяву, дрібну моторику, дає базові знання палеонтології. Ви станете справжніми експертами з динозаврів, вивчивши факти всередині набору.
До набору
Гіпсовий брикет зі скелетом динозавра — 1 шт.
М'який віск — 1 шт.
Лопатка — 1 шт.
Молоточок — 1 шт.
Пензлик — 1 шт.
Підставка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Накрийте робоче місце клейонкою або газетами та підготуйте фартух або старий одяг: буде багато пилу. Що необхідно кожному мисливцеві за деревицями? Правильно! Лопатка та молоточек. У наборі для досліджень ви знайдете все необхідне для розкопок. Коли з гіпсового блока здадуться перші знахідки, обрудуйте інструментами акуратно. Використовуйте пензлик для очищення кісток від пилу. Протріть її залишки з кісток сухою ганчіркою, і зберіть скелет тиранозавра на схемі. Додайте в місця кріплення суглобів по горошинці м'якого воску для фіксації. Саме час ближче познайомитися з «королем» динозаврів — Ті-рексом.
Бонусом буде гідне оформлення вашого експоната. Розмістіть скелет динозавра на спеціальній підставці з картонною диорамою із зображенням космосу. Ваш перший примірник домашнього комплексу палеонтології готовий!
Набір із серії KidzLabs отримав срібну медаль 2001 року від незалежних фахівців з іграшок в Австралії (Australian Cooperative Ltd). Набір для досліджень від 4М розвиває фантазію й уяву, дрібну моторику, дає базові знання палеонтології. Ви станете справжніми експертами з динозаврів, вивчивши факти всередині набору.
До набору
Гіпсовий брикет зі скелетом динозавра — 1 шт.
М'який віск — 1 шт.
Лопатка — 1 шт.
Молоточок — 1 шт.
Пензлик — 1 шт.
Підставка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03221 |
| Вага | 0.8 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Матеріал | гіпс, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | KidzLabs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Розкопки |
| Тип | Товар |
| Колір | бежевий, коричневий |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156032218 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574 ₴



