З набором для творчості від 4M навіть ручка-початківця зможе вишити й оформити барвисту мінісумочку з метеликами та квітами. Детальна інструкція з малюнками допоможе освоїти базові шви хрестиком і «назад голкою». Ці навички рукоділля дадуть змогу створити безліч гарних виробів у майбутньому.
У наборі ви знайдете все необхідне для мінісумочки розміром 28 х 15 см із ручками та вишивкою з одного боку. Додатково знадобляться ножиці. В інструкції описаний кожен крок виготовлення сумочки. З набором для творчості від 4M ви навчитеся також вишивки без вузликів. Слідкуйте за натягуванням нитки — усі вистібки мають щільно прилягати, щоб строчки вийшли акуратними. Якщо допустимі помилки — не біда! Просто розпустіть стібок і повторіть його заново.
Набір із серії Crafts буде цікавий дівчаткам молодшого шкільного віку від 8 років. Вишивання сумочки розвиває творчі здібності, естетичний смак, уяву, колірне сприйняття, навички дрібної моторики. Дівчинка навчиться керуватися з голками та нитками, створювати оригінальні речі своїми руками.
До набору
Пластикове полотно — 1 шт.
Голка — 1 шт.
Набір деталей із фетру — 1 шт.
Набір різнобарвної пряжі — 1 шт.
Набір шаблонів із малюнками — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
У наборі ви знайдете все необхідне для мінісумочки розміром 28 х 15 см із ручками та вишивкою з одного боку. Додатково знадобляться ножиці. В інструкції описаний кожен крок виготовлення сумочки. З набором для творчості від 4M ви навчитеся також вишивки без вузликів. Слідкуйте за натягуванням нитки — усі вистібки мають щільно прилягати, щоб строчки вийшли акуратними. Якщо допустимі помилки — не біда! Просто розпустіть стібок і повторіть його заново.
Набір із серії Crafts буде цікавий дівчаткам молодшого шкільного віку від 8 років. Вишивання сумочки розвиває творчі здібності, естетичний смак, уяву, колірне сприйняття, навички дрібної моторики. Дівчинка навчиться керуватися з голками та нитками, створювати оригінальні речі своїми руками.
До набору
Пластикове полотно — 1 шт.
Голка — 1 шт.
Набір деталей із фетру — 1 шт.
Набір різнобарвної пряжі — 1 шт.
Набір шаблонів із малюнками — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-02749 |
| Вага | 0.3 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Вікова група | Від 8 років |
| Уяву | 1 |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Матеріал | текстиль, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Стать | Для дівчаток |
| Серія | Crafts |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Руколір |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156027498 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 224 386 ₴





