Створіть м'яку іграшку своїми руками, не використовуючи гострих шпильок і голок! Вам не знадобляться навички шиття. У наборі для творчості від 4М Лялька-балерина ви знайдете все необхідне для створення ляльки заввишки 22 см. Вона стане найкращою подружкою для будь-якої дівчинки від 8 років!
Влаштуйте вдома справжню творчу майстерню. Приготуйте ножиці. Все інше ви знайдете в наборі: пряжу для зачіски, мережива, стрічки різної ширини: 0,7 см для пуантів, 0,3 см для волосся, 1 см для пояса, 2,5 см для топа. Закріплюйте декоративні елементи клеєм і двостороннім скотчем на м'якій заготовці для ляльки. Дотримуйтесь інструкції з картинками, щоб лялька-балерина вийшла красивою й акуратною.
У комплекті також є трафарет для малювання обличчя за допомогою кольорових олівців. Коли ви змайструєте ляльку-балерину, залишиться фінальний штрих: придумати їй ім'я та заповнити свідоцтво про народження.
Цей набір із серії Crafts сподобається дівчаткам молодшого шкільного віку. Створення ляльки-балерини допоможе розвинути творчі здібності, фантазію, естетичний смак, навички дрібної моторики, підвищить емоційний добробут.
До набору
Заготівка для ляльки
Моток вовняної пряжі
Мереживо
4 різновиди стрічок
2 кольорові олівці
Трафарет для малювання обличчя
Клей
Двостороння клейка стрічка
Свідоцтво про народження
Інструкція
Влаштуйте вдома справжню творчу майстерню. Приготуйте ножиці. Все інше ви знайдете в наборі: пряжу для зачіски, мережива, стрічки різної ширини: 0,7 см для пуантів, 0,3 см для волосся, 1 см для пояса, 2,5 см для топа. Закріплюйте декоративні елементи клеєм і двостороннім скотчем на м'якій заготовці для ляльки. Дотримуйтесь інструкції з картинками, щоб лялька-балерина вийшла красивою й акуратною.
У комплекті також є трафарет для малювання обличчя за допомогою кольорових олівців. Коли ви змайструєте ляльку-балерину, залишиться фінальний штрих: придумати їй ім'я та заповнити свідоцтво про народження.
Цей набір із серії Crafts сподобається дівчаткам молодшого шкільного віку. Створення ляльки-балерини допоможе розвинути творчі здібності, фантазію, естетичний смак, навички дрібної моторики, підвищить емоційний добробут.
До набору
Заготівка для ляльки
Моток вовняної пряжі
Мереживо
4 різновиди стрічок
2 кольорові олівці
Трафарет для малювання обличчя
Клей
Двостороння клейка стрічка
Свідоцтво про народження
Інструкція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 21.2 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-02731 |
| Вага | 0.2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Руколір |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156027313 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 683 584 ₴



