Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть дану модель або натисніть на кнопку
Що б ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
Тюбінг надувні санки ватрушка d 100 см серія Стандарт "Зелений Кристал" для дітей і дорослих
Що б правильно підібрати надувні санки для Вашої дитини, Вам необхідно враховувати кілька факторів:
1. Сидячи на тюбінзі дитина повинна діставати обома руками до ручок кола.
2. Ніжки, повинні знаходитися на відстані не менше ніж 10 див., від землі.
Надувні Санки складаються з верхньої оболонки – матеріал оксфорд щільністю 650 г/м2, ПВХ і внутрішньої оболонки – надувний камери. Представлені в нашому інтернет магазині санки тюбінги мають діаметр 100 см. Всі шви на санках запаяні спеціальної суперміцною ниткою-волосінню, яка витримує максимальні навантаження і температурні перепади. Ретельно продумані і закріплені зручні ручки-захвати, що робить використання тюбінга безпечним.
Катання на надувних санках у Вашої дитини виникне маса непередаваних відчуттів, тому що «Тюбінг» - це комфортний, безпечний, м'який, зручний спуск з будь гірки!!! Так само надувні санки обладнані тяговим тросом, тому, коли у вашої дитини закінчаться сили, і залишаться тільки купа позитивних емоцій, Ви зможете легко доставити його додому.
Ще одна перевага надувних санок - їх можна використовувати взимку для катання по снігу, а також влітку для розваг на воді. Так що тюбінг можна по праву вважати універсальний предметом для розваг. Поспішайте придбати у нас цей всесезонний апарат для підняття настрою;-)
Характеристики:
- Діаметр – 100 див. (в здутому стані)
- Щільність тканини - 650 г/м(верх), 650 г/м (дно).
- Вага – 2400 г
- Тип камери - R13
- Вага користувача при статичному навантаженні – до 115 кг.
- Експлуатаційна температура від -40 до +50 °С.
- Буксирувальний трос – нейлонове волокно.
- Ручка - гума.
Увага!!! Кольори та комплектація може змінюватись виробником без нашого відома. При оформленні замовлення уточнюйте кольори і розміри у менеджера.
Також в нашому асортименті є моделі в інших розмірах і серіях. За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами або на вайбер.
Тюбінг - ватрушка - це суцільні плюси:
- По-перше, спускаючись з гірки на ватрушке, ви і ваша дитина отримуєте задоволення від веселого катання, а не вважаєте все купини від ударів, якщо порівнювати тюбінг, приміром, з ледянкой
- По-друге, ви можете зручно і комфортно сісти на такі санки, і знову ж отримати масу позитиву від активного відпочинку з друзями або дітьми
- По-третє, тюбінги їдуть набагато швидше ніж звичайні санки або ледянка
- По-четверте, їх дуже легко підняти на гору, невелика вага надувних санок, це дуже велика перевага, особливо для дітей. Модельний ряд і колірні рішення постійно оновлюються. P. S.: Санки-тюбінг – це ще й яскравий, модний і дуже незвичайний подарунок. Приємних покупок!!!
| Тип | Надувні санки, Тюбінг |
| Комплектація | Санки, буксирувальний Трос, Камера |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | Oksford/ПВХ |
| Особливості | ручки безпеки |
| Максимальне навантаження | 115 |
| Діаметр, см | 100 (в здутому стані) |
| Колір | Зелений Кристал |
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Маса | 2.4 кг |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | надувні санчата |
- Ціна: 1 680 ₴





