Набір матів Юний математик
Якщо ваш малюк вчиться рахувати, то це найкраще придбання для цікавої навчальної гри. За допомогою кубиків з цифрами легко можна скласти і відняти різні суми, а ще це може бути командна гра.
Габаритний розмір: довжина - 20 см, ширина - 20 див, товщина - 5 див.
Комплектація: папки 15 шт.
Матеріал: шкіряний замінник / ПВХ (під замовлення), пінополіуретан 45 щільність, змійка, липучка.
Опис: набір представлений плоскими м'якими папками для ігор і розвитку дітей. Завдані аплікаційні зображення сприяють вивченню цифр, які можуть використовуватися в освоєння простих математичних прикладів (додавання, віднімання). Модулі легкі, зручні в транспортуванні, укладанні, кидках. Вони безпечні у використанні і мають тривалий термін експлуатації. У стінах дитячих навчальних закладів дошкільного і молодшого шкільного типу використовуються для різних дидактичних ігор. Під час занять об'ємні папки задіюються і як пуфів, на яких діти можуть розташується навколо вихователя або вчителя.
Застосування: встановлюється в домашніх ігрових кімнатах і залах розважальних центрів, в розвиваючих установах дошкільного та молодшого шкільного віку. Призначений для розвитку образного мислення, великої моторики. Сприяє формуванню логічного мислення, служить інструментом навчальних і розважальних ігор. Сприятливо впливає на фізичний розвиток малюка, реалізує вихід невгамовної дитячої енергії. Тактильні відчуття і колірне поєднання створюють гармонійне сприйняття ігрового середовища.
Особливості: безпечний, міцний, м'який. Має знімний чохол. Легко миється і чиститься. Призначений для дітей від 1 року.
Гарантія: 6 місяців
Ми працюємо як з фізичними, так і з комерційними та бюджетними організаціями в тому числі і через Прозорро!
Потрібна консультація? Напишіть нам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASD |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові елементи | Ні |
| Кількість елементів | 15 шт. |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Дидактичні ігрові модулі |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 744 ₴
