Модульний конструктор Тунель Альпініста 1
Габаритний розмір: 170-170-50, розбірний.
Модель в асортименті
Розмір см
Кількість шт
Арка
70-70-50
1
Гірка
30-50-70
1
Мат напівкруглий
70-50-3
2
Прямокутник
10-20-70
1
Прямокутник
30-30-70
1
Мат всередину
40-50-3
1
Загальна кількість
7 шт
Колір - сріблястий (в асортименті)
Матеріал - шкіряний замінник / ПВХ (під замовлення), пінополіуретан 45 щільність, змійка, армована нитка, липучка
Для яких видів спорту використовуються - ігровий, розвиваючий та навчальний
Особливості - яскравий, легкий, міцний, м'який, компактний, має знімний чохол, який легко миється і чиститься, люверс для циркуляції повітря, зручна ручка для перенесення, дітям від 9 місяців комплектація : тунель, гірка, сходинки, мат
Гарантія - 6 місяців
Ми працюємо як з фізичними, так і з комерційними та бюджетними організаціями в тому числі і через Прозорро!
Потрібна консультація? Напишіть нам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASD |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Додаткові елементи | Ні |
| Кількість елементів | 7 шт. |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 7 805 ₴





