
Контейнер з кришкою для зберігання продуктів 11 л. Пластиковий прозорий квадратний контейнер
437,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: 404053
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Матеріал: Поліпропілен
- Об'єм, л: 11
- Довжина, см: 32.5
- Ширина, см: 26.2
- Висота, см: 20
- Глибина, см: 19.5
- Колір: Прозорий
Опис
Розмір контейнера: 32,2 х 26,2 х 20 см
Розмір кришки: 32,7 х 26,8 х 1 см
Термостійкість: -40 С…+70 С
Мікрохвильова піч: Так
Можна мити в посудомийній машині: Так
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Щоб ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | One Chef |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 32.2 мм |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 26.2 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 20 |
| Глибина, см | 19.5 |
| Довжина, см | 32.2 |
| Додаткові характеристики | Термостійкість: -40 ... +70 С |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Мікрохвильова піч | Да |
| Об'єм | 110 л |
| Об'єм, л | 11 |
| Ширина, см | 26.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437,88 ₴



