Дитячий вігвам — це будиночок на дерев'яних опорах зі стінками з тканини. Збирається вігвам дуже просто за 10 хвилин без особливих зусиль. Натуральна 100% бавовна. Тканина високої якості не дає зсідання під час прання та не линяє.
Комплектація:
- Вігвам - намет з віконцем та шторкою;
- Каркас – 4 шліфовані палиці завдовжки 180 см з отворами;
- Матрац БОН БОН: 115 см*115 см;
- Подушки - 2 шт розміром 50 см * 50 см у вигляді зірочки ( Машинна вишивка ! ) ;
- Гойдалка балансир;
- Бант;
- Прапорці на каркас – 4 шт;
- Система антискладання, фіксатор, анти-упадин;
- Сумка для зберігання та транспортування вігваму
Прати за максимальної температури 30 °C. Не вибілювати. Можна прасувати за максимальної температури 110 °C
Щасливе майбутнє починається з щасливого дитинства!

Короткий обзор:
ЩОБ ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦЮ АБО ОФОРМАТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНІВ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть на кнопку
Щоб ознайомитися з усіма варіантами нашої компанії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 1800 мм |
| Довжина | 1150 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Вігвам |
| Ширина | 1150 мм |
- Ціна: 6 495 ₴






