
Вігвам для дитини Синій Трактор БОН БОН +кошик для іграшок +подушки. Намет для хлопчика для дому та вулиці
3 725 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0001093
Дитячий вігвам — це будиночок на дерев'яних опорах зі стінками з тканини. Збирається вігвам дуже просто за 10 хвилин без особливих зусиль. Натуральна 100% бавовна. Тканина високої якості не дає зсідання під час прання та не линяє.
Комплектація:
- Вігвам - намет з віконцем і шторкою. Над входом, намет прикрашений тематичною Машинною Вишивкою ! ;
- Каркас - 4 шліфованих палиці довжиною 180 см з отворами;
- Матрац Бон Бон : 115 см * 115 см;
- Подушка - Іграшка - 1 шт квадратна розміром: 35 см *35 см ( Декор нанесений Машинною вишивкою ! );
- Подушка прямокутна - 1 шт розміром: 48 см * 35 см;
- Кошик для іграшок;
- Прапорці на каркас - 4 шт;
- Система антискладання, фіксатор, анти-упадін;
- Сумка для зберігання і транспортування вігваму
Прати за максимальної температури 30 °C. Не вибілювати. Можна прасувати за максимальної температури 110 °C
Щасливе майбутнє починається з щасливого дитинства!

Короткий відео огляд :
ЩОБ ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦЮ АБО ОФОРМАТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНІВ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть на кнопку
Щоб ознайомитися з усіма варіантами нашої компанії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 1600 мм |
| Довжина | 1150 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Вігвам |
| Колір | Синій |
| Ширина | 1150 мм |
- Ціна: 3 725 ₴







