Дитячий вігвам — це будиночок на дерев'яних опорах зі стінками з тканини. Збирається вігвам дуже просто за 10 хвилин без особливих зусиль. Натуральна 100% бавовна. Тканина високої якості не дає зсідання під час прання та не линяє.
Комплектація:
- Вігвам намет з 2 віконцями, шторками та москітними сітками на них. Шторки закриваються на замок;
- Каркас - 4 шліфовані палиці з отворами 180см;
- Матрац 115 х 115 см ( В середині матраца вшитий тепловий екран який не пропускає холоду, а також 2 шари синтепону, низ матраца з водовідштовхувальної плащівки. Тому такий вігвам може бути на вулиці;
- Подушка -1 шт розміром 35 х 35 см;
- Верхній дашок для дощової погоди ( див на фото);
- Система антискладдання;
- Сумка для зберігання та транспортування вігваму
Прати за максимальної температури 30 °C. Не вибілювати. Можна прасувати за максимальної температури 110 °C
Вігвам-будиночок дасть дитині можливість відчути себе справжнім індіанцем. Це справжня знахідка, адже він виконаний у маскувальних кольорах і може бути встановлений навіть на вулиці. Тільки уявіть, скільки різних ігор ваша дитина зможе придумати та виконати. Він може запрошувати друзів та грати разом з ними, місця у вігвамі вистачить для всіх.
Купують найчастіше цей вігвам для хлопчика, але якщо дівчинці подобаються пригодницькі ігри, ви можете сміливо його купити. Конструкція легко розбирається і збирається, тому ви часто може носити його з будинку на вулицю і навпаки. Каркас дуже міцний та надійний. Батьки можуть не перейматися тим, що вігвам впаде, коли дитина буде всередині. Наші майстри обладнали його системами антискладання та антиупадин. Вігвам вуличний – відмінний вибір, якщо у вас приватна садиба або є дача.
Щасливе майбутнє починається з щасливого дитинства!

Короткий відео огляд :
ЩОБ ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦЮ АБО ОФОРМАТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНІВ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть на кнопку
Щоб ознайомитися з усіма варіантами нашої компанії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 1600 мм |
| Довжина | 1150 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Вігвам |
| Ширина | 1150 мм |
- Ціна: 2 800 ₴










