
Вігвам БОН БОН Пірати Карибського моря + подушки + Капелюх Пірата. Намет будиночок для хлопчика для дому чи вулиці
3 450 ₴
3 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0000806
Дитячий вігвам — це будиночок на дерев'яних опорах зі стінками з тканини. Збирається вігвам дуже просто за 10 хвилин без особливих зусиль. Натуральна 100% бавовна. Тканина високої якості не дає зсідання під час прання та не линяє.
Комплектація:
-
Вігвам - намет з віконцем і шторкою. Над входом, намет прикрашений тематичною машинною вишивкою! ;
-
Каркас - 4 шліфованих палиці довжиною 180 см з отворами;
-
Матрац БОН БОН - 115 см * 115 см;
-
Подушка - Іграшка - 1 шт у вигляді Мішка з скарбами розміром: 40 см * 32 см ( Декор нанесений Машинною вишивкою ! );
-
Подушка - Іграшка - 1 шт квадратна розміром: 40 см *40 см ( Декор нанесений Машинною вишивкою ! );
-
Капелюх Пірата - розміром 47 см * 22 см ( Декор нанесений Машинною вишивкою ! );
-
Прапорці на каркас - 4 шт;
-
Чохол на палиці;
-
Система антискладування;
-
Сумка для зберігання і транспортування вігваму
Прати за максимальної температури 30 °C. Не вибілювати. Можна прасувати за максимальної температури 110 °C
Щасливе майбутнє починається з щасливого дитинства!

Короткий відео огляд :
ЩОБ ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦЮ АБО ОФОРМАТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНІВ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть на кнопку
Щоб ознайомитися з усіма варіантами нашої компанії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 1800 мм |
| Довжина | 1150 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Вігвам |
| Ширина | 1150 мм |
- Ціна: 3 050 ₴









