
Дитячий ігровий сухий басейн прямокутник 250х200х40см ПВХ для дому, дитячих кімнат та садочків. Сухий басейн
11 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: hop-121228
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
|
Размер, см |
250х200х40 см, толщина борта 15 см |
|
Размер упаковки, см |
250х40х40 см |
|
Вес, кг |
23 |
|
Необходимое кол-во шариков, шт |
1700 (не входят в комплект) |
|
Материалы |
ПВХ ткань, поролон 50кг/куб.м, липучки, флизелин |
|
Гарантия |
1 год |
Преимущества:
- Большой выбор цветов.
- Чехол пошит из ПВХ ткани, наполнитель – поролон 50кг/куб.м.
- Легко поддаётся чистке, прочный и безопасный.
- Подходит для использования в детских игровых комнатах, детских садах, инклюзивных ресурсных центрах, ресторанах и т.д. Так же можно использовать в домашних условиях.

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сухий басейн |
| Додаткові елементи | Ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Вага | 13.728 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Об`єм | 0.528 м³ |
| Ширина | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 990 ₴
