
Матрац із подушок трансформер 210-80-15 см матрац для канапи, дитячих кімнат та дому. Матрац для відпочинку
2 458 ₴
- Готово до відправки
- Код: sm-1039-1
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис Матрац із подушок трансформер, матрац для кушетки TIA-SPORT
Матрац із подушок трансформер, матрац для кушетки
Доступні розміри:
- 150x70x15 см
- 180x70x15 см
- 210x80x15 см
Матеріал - тканина бязь, незнімний чохол
Наповнювач - поролонова крихта м'яка
Тканина та забарвлення на вибір
Застосування - матрац можна використовувати для будинку, дитячих кімнат, дачі, гуртожитку, громадських місць, бомбосховища, будинків відпочинку, санаторіїв, військових казарм, блокпостів, підвальних приміщень та місць тимчасового перебування.
Особливості - міцний, м'який, компактний

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 150 см мм |
| Наповнювач | Поролонова крихта |
| Розмір | 210-80-15 см |
| Товщина | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 458 ₴

