
Мат гімнастичний з саржі 200-100-8 см для будинку або залу з зйомним чехлом. Спортивний мат для занять спортом 200-100-5 см
2 268 ₴
- Готово до відправки
- Код: sm-0995-1
Мат спортивний 200-100-10 см
Колір - різнокольоровий (в асортименті)
Матеріал - шкірозамінник 1 мм 14 група
Наповнювач - поролон
Для яких видів спорту використовуються - ігровий, розвивальний, навчальний
Особливості - міцний, м'який, компактний, має знімний чохол, люверси для циркуляції повітря, легко миється і чиститься
Гарантія - 6 місяців

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 200 см |
| Матеріал чохла | Штучна шкіра |
| Особливості | Знімний чохол |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мата | Прямий |
| Наповнювач | Поролон |
| Покриття | Тканина |
| Розмір | 200-100-5 см |
| Тип мата | Гімнастичний |
| Товщина | 8 |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 2 268 ₴

