
Комплект тактильних модулів на підлогу Доріжка 70х40х5см 7 елеметів для дому, ігрових кімнат та садочків
11 992 ₴
- Готово до відправки
- Код: sm-0983
Комплект тактильних модулів на підлогу Доріжка
У набір входить 7 прямокутних елементів. Кожна деталь має дерев'яну основу і різні тактильні покриття.
Модулі можна скласти на платформу з коліщатами, тому їх зручно переміщати в приміщенні.
Виріб тренує м'язові тканини стоп, стимулює систему кровообігу в нижніх кінцівках, підтримує нормальне функціонування опорно-рухового апарату. Використовується для профілактики плоскостопості.
Основні характеристики:
Матеріал: фанера вологостійка високої якості, товщиною 15 мм,
тактильні поверхні (текстурна ЕВА, камінчики, лінолеум, дерев'яні спиляти, ковролін, штучна трава, бамбук), роликові опори, якісна фурнітура.
Розміри: 70х40 см, висота борта - 5 см
Склад: 7 прямокутних модулів.
Можна використовувати в спортзалах, кімнатах ЛФК, ігрових кімнатах, для будинку.

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Підлогове модульне покриття |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 700 мм |
| Додаткові елементи | Немає |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 11 992 ₴









