
Гумове покриття з ЕПДМ гранулами 500х500х12 мм для боксерських залів, бородьби тирів і більярдів 50-50-2.5 см
383 ₴
- Готово до відправки
- Код: sm-0955-5
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 1.2 см |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 50-50-2.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 383 ₴

