
Мат спортивний 200х100х3 ППЕ для дитячих кімнат, майданчиків та кутків. Мат для підлогового покриття 200-100-2 см
1 241 ₴
- Готово до відправки
- Код: sm-0287-4
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 200 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 200-100-2 см |
| Товщина | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 241 ₴

