
М’які підлоги “Ігроленд86 килимок пазл 50х50х1,2 см напольне покриття в спортивних залах, на ігрових майданчиках
181 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: sm-0226
+380 (98) 236-17-45
KyivstarХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Будо-мат |
| Товщина | 1.2 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова категорія | Для дітей |
| Матеріал | EVA |
| Тип з'єднання | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 181 ₴
