
Мат-килимок Кубики 120-120-3 см мат і кубики 15x15 см мають знімні чохли. Дитячий модуль
3 681 ₴
- Готово до відправки
- Код: sm-0151
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мат-килимок Кубики 120-120-3 см
Колір: різнокольоровий (в асортименті)
Матеріал: шкірозамінник
Наповнювач: поролон 45 кг м3
Для яких видів спорту використовуються: ігровий, розвиваючий, навчальний
Особливості: в комплекті кубики - 10 шт. (розмір 15x15 см), міцний, м'який, компактний, мат і кубики мають знімний чохол, легко миється і чиститься
Гарантія: 6 місяців

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 120 см |
| Матеріал чохла | Штучна шкіра |
| Особливості | Розбірна конструкція, Знімний чохол |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 3 см |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мата | Дитячий |
| Наповнювач | Поролон |
| Покриття | Матове |
| Тип мата | Гімнастичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 681 ₴


