
Татамі борцівський з накидкою 100х100х5 см ПВХ ППЕ для спортивних залів та дитячих кімнат.Борцівський татамі
1 899 ₴/кв.м
- Готово до відправки
- Код: sm-0209
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Татамі борцівський з накидкою кв. м. 160 кг на м3
Ціна накидки 1 м2
Розмір: довжина - 100 см, ширина - 100 см, товщина - 5 см
Колір - різнокольоровий (в асортименті)
Матеріал: Накидка ПВХ, наповнювач ППЕ 30 кг/м3
Для яких видів спорту використовуються - ігровий, розвиваючий, навчальний, всі види єдиноборств
Особливості - міцний, м'який, компактний
Гарантія - 6 місяці

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 см |
| Матеріал чохла | ПВХ |
| Особливості | Розбірна конструкція, Знімний чохол, Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 5 см |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова категорія | Для дорослих |
| Наповнювач | ППЕ |
| Тип з'єднання | Накидка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴/кв.м

