
Дорожка для развития Фигурка шкірозамінник з'єднуються ПВХ мат 200-100-5 см . Дитячий ігровий набір
5 529 ₴
- Готово до відправки
- Код: sm-0025
Дорожка для развития Фигурка
Цвет: разноцветный (в ассортименте)
Материал - кожзаменитель
Наполнитель - поролон
Состав набора:
- мат 200-100-5 см с 3-х частей - 1 шт.
- таблетки 30-30-10 см - 6 шт.
Для каких видов спорта используются: игровой, развивающий, обучающий
Особенности: дорожка состоит из 3 частей, все части могут взаимодействовать между собой как вместе так и по отдельности, маты соединяются друг с другом ПВХ. Таблетки - 6 шт., могут быть с геометрическими фигурами, с буквами, с цифрами.
Гарантия: 6 месяцев

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 200 см |
| Матеріал чохла | Штучна шкіра |
| Особливості | Розбірна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 5 см |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид мата | Дитячий |
| Наповнювач | Поролон |
| Покриття | Матове |
| Тип мата | Гімнастичний |
- Ціна: 5 529 ₴

