3D світильник-нічник «Наруто» 3D Creative
Світильники 3D Creative — оригінальне рішення для освітлення квартири, а також прикрашання дитячої кімнати, спальні та просто для створення атмосфери затишку та тепла. 3D світильники у формі героїв мультиків, тварин або абстрактних фігур вибирають як подарунок для друзів і близьких!
Відмітною рисою світильників такого типу є низьке споживання енергії і те, що вони абсолютно не нагріваються. Саме тому сміливо можна вибрати будь-який вподобаний колір і залишити його на ніч увімкненим. Також під м'яке світіння 3D нічників легко засинають дітки.
Світильник працює від мережі, 3 батарейок АА, комп'ютера, power bank.
Розміри: 19,5х 9,5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина мережевого шнура | 0.9 м |
| Кількість джерел світла | 7 |
| Лампочки в комплекті | Немає |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴

