Лабиринт !

Балансувальна дошка балансир з ЛАБІРИНТОМ ! Дитячий Балансборд Лабіринт
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: Б-002
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий балансборд лабіринт – це найкращий тренажер для розвитку фізичних здібностей дитини. Намагаючись утримати рівновагу під час гри, діти покращують поставу та зміцнюють м'язи. На дошці є вирізаний лабіринт, в якому котиться металева кулька.
Конструкція балансир дуже міцна. Наші майстри постаралися над його виконанням та зробили максимально підходящим для дитячих ігор: він витримує удари та падіння, які можуть його очікувати у процесі використання. Поверхня ідеально рівна, без шорсткості. Батьки можуть не хвилюватись про безпеку дитини під час гри. Балансборд з лабіринтом – те, що потрібно, для цікавого та корисного дозвілля ваших дітей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 60 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 2 років |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Балансир |
| Товщина | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴



