
Детский мягкий модульный набор туннель 90х60х60 см ПВХ для детских комнат развлекательных центров и садов
7 030 ₴
- Готово к отправке
- Код: hop-15115
Характеристики:
|
Розмір упаковки, см |
90х60х60 см |
|
Вага, кг |
11 |
Спортивно-ігрові набори Hop-Hop це м'які модульні конструкції в асортименті, які були створені спеціально для розвитку моторики та уяви дитини.
Набори виконані з високощільного поролону і тканини ПВХ, що гарантує тривалий термін служби і дає можливість підтримувати чистоту за допомогою вологого прибирання.
Заняття зі спортивно-ігровими модулями Hop-Hop зміцнюють опорно-руховий апарат, розвивають у дітей координацію рухів і вестибулярний апарат.
Переваги:
-
Виріб витримує активне навантаження, швидко відновлює свою первісну форму і не потребує складного догляду.
-
Усі матеріали сертифіковані.
-
М'які модулі Hop-Hop встановлюють у домашніх ігрових, дитячих кімнатах, у залах розважальних центрів, у розвиваючих установах дошкільного та молодшого шкільного віку, інклюзивних центрах, спортивних гуртках і секціях.
-
Під замовлення можливе виготовлення м'яких модулів для індивідуальних проєктів, згідно з Вашими побажаннями за кольором і розмірами.

ЧТО БЫ ПОЛУЧИТЬ БОЛЕЕ ПОДРОБНУЮ КОНСУЛЬТАЦИЮ ИЛИ ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ ОБРАЩАЙТЕСЬ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Интернет-магазин "FANTIKI"
Выберите данную модель или нажмите на кнопку
Что бы ознакомиться со всеми предложениями нашей компании
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hop-Hop |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Мягкий игровой модуль |
| Дополнительные элементы | Нет |
| Материал | ПВХ |
| Форма | Цилиндрическая |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Вес | 11 кг |
| Высота | 600 мм |
| Длина | 900 мм |
| Объем | 0.32 м³ |
| Ширина | 600 мм |
- Цена: 7 030 ₴




