
Дитячий м'який модульний набір барєр 50х45х120 см ПВХ для дитячих кімнат та розважальних центрів. Модуль нийбарєр
5 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: hop-15113
Характеристики:
|
Розмір упаковки, см |
50х45х120 см |
|
Вага, кг |
9 |
Спортивно-ігрові набори Hop-Hop це м'які модульні конструкції в асортименті, які були створені спеціально для розвитку моторики та уяви дитини.
Набори виконані з високощільного поролону і тканини ПВХ, що гарантує тривалий термін служби і дає можливість підтримувати чистоту за допомогою вологого прибирання.
Заняття зі спортивно-ігровими модулями Hop-Hop зміцнюють опорно-руховий апарат, розвивають у дітей координацію рухів і вестибулярний апарат.
Переваги:
-
Виріб витримує активне навантаження, швидко відновлює свою первісну форму і не потребує складного догляду.
-
Усі матеріали сертифіковані.
-
М'які модулі Hop-Hop встановлюють у домашніх ігрових, дитячих кімнатах, у залах розважальних центрів, у розвиваючих установах дошкільного та молодшого шкільного віку, інклюзивних центрах, спортивних гуртках і секціях.
-
Під замовлення можливе виготовлення м'яких модулів для індивідуальних проєктів, згідно з Вашими побажаннями за кольором і розмірами.

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Додаткові елементи | Ні |
| Кількість елементів | 4 шт. |
| Матеріал | ПВХ |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 |
| Об'єм | 0.27 л |
- Ціна: 5 195 ₴
