
Детский игровой сухой бассейн квадрат 250х250х40см ПВХ для дома, детских комнат и садов. Сухой бассейн
18 890 ₴
- Готово к отправке
- Код: hop-12118
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики:
|
Розмір, см |
250х250х40 см, товщина борту 15 см |
|
Розмір упаковки, см |
235х40х60 см |
|
Вага, кг |
24 |
|
Необхідна кількість кульок, шт |
2200 (не входять в комплект) |
|
Матеріали |
ПВХ тканина, поролон первинний, липучки, флізелін |
|
Гарантія |
1 рік |
Переваги:
- Великий вибір кольорів.
- Чохол пошитий з ПВХ тканини, наповнювач - поролон первинний.
- Легко піддається чищенню, міцний і безпечний.
- Підходить для використання в дитячих ігрових кімнатах, дитячих садках, інклюзивних ресурсних центрах, ресторанах тощо. Так само можна використовувати в домашніх умовах.

ЧТО БЫ ПОЛУЧИТЬ БОЛЕЕ ПОДРОБНУЮ КОНСУЛЬТАЦИЮ ИЛИ ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ ОБРАЩАЙТЕСЬ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Интернет-магазин "FANTIKI"
Выберите данную модель или нажмите на кнопку
Что бы ознакомиться со всеми предложениями нашей компании
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hop-Hop |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Сухой бассейн |
| Дополнительные элементы | Нет |
| Материал | ПВХ |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Вес | 14.664 кг |
| Высота | 400 мм |
| Длина | 2500 мм |
| Объем | 0.564 м³ |
| Ширина | 2500 мм |
Информация для заказа
- Цена: 18 890 ₴



