
М'яка дитяча підлога 50х50х1см EVA розбірний для дитячих кімнат, майданчиків та спортивних кутків дому. Мяка підлога
837 ₴
- В наявності
- Код: sm-0924
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колір - різнокольоровий
Набір складається з 6-ти килимків на зачепах, які з'єднуються між собою.
Матеріал: EVA
Для яких видів спорту використовуються - м'яке покриття для підлоги для дитячих кімнат
Особливості - розбірний, збирається пазлом, м'який, пружний
Переваги:
- Легко з'єднується
- Краї не потрібно обрізати
- Яскраві кольори
- Якісний матеріал ЕВА
- Безпечний без запахів
- Теплоізоляційний
Гарантія - 6 місяців

ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть кнопку
Що б познайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 см |
| Особливості | Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 1 см |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова категорія | Для дітей |
| Матеріал | EVA |
| Тип з'єднання | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 837 ₴



