3D нічник "Горіла" 3DTOYSLAMP
3D стулильники-нічники торгової марки 3DTOYSLAMP з ефектом тривимірного зображення стануть чудовим доповненням будь-якого інтер'єру.
Просте керування. Колір світіння змінюється натисканням на кнопку на корпусі. Є режим автоматичного перемикання кольорів.
Безпека. Світильник не нагрівається, не має запаху.
Робота від батарейок і мережі. 3D-світильник "Горіла" може працювати від мережі, комп'ютера або power-банка, а також від батарейок (мікропальчикові 3 шт. у комплекті не йдуть).
Характеристики
Колір світла: 7 кольорів світіння
Матеріал: акрил, пластик
Розмір: 27х17 см
Потужність: 5 Вт
Комплектація: корпус, акрилова пластина, USB-кабель 1.5 м, мережевий адаптер, інструкція російською мовою
Гарантія: 6 місяців
МАТЕРІАЛИ НЕ МІСТИТЬ ВРЕДНИХ РЕЧЕЙ!
НЕ НАГРЕВАЕТСЯ!
БЕЗОПАСНО ДЛЯ ДЕТЕЙ!
Уся продукція торгової марки 3DTOYSLAMP пройшла ретельну перевірку на якість!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 270 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Джерело живлення | Електричність |
| Кількість джерел світла | 16 |
| Лампочки в комплекті | Немає |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 786 ₴



