Розміри тенісного столу:
-
в розкладеному вигляді: 206 см х 115 см х 76 см
-
в складеному вигляді: 115 см х 8,5 см х 115 см
Вага: 45 кг
Наразі Безкоштовна доставка не діє але подарунок входить в комплектацію
Основні характеристики:
-
Висока міцність, зносостійкість;
-
Сталь високої марки;
-
Для посилення стіл обладнаний металевим каркасом;
-
Обгумовані колеса;
-
Найбільш рівномірний відскік м'яча (20-25 см);
-
Стіл оснащений системою, завдяки якій складати і переміщати може одна людина.
-
Маневрові колеса забезпечують легке переміщення столу, 4 транспортувальних колеса.
Каркас ігрової поверхні 25 х 25 мм і рама візка 20 х 20 мм з полімерним покриттям забезпечують стійкість і комфортність гри на тенісному столі.
Ігрова поверхня столу виготовлена з ДСП 16 мм із антибліковим покриттям.
Колір ігрового поля тенісного столу: зелений, синій, чорний, антрацит.
Тенісний стіл для приміщень "Фенікс" Junior сірий колір, Тенісний стіл для будинку, Стіл для тенісу
Тенісний стіл для приміщень "Фенікс" Junior, це ідеальний стіл для молоді.
Вони будуть годинами грати, веселитися і відточувати свої навички гри в настільний теніс.
Стіл для настільного тенісу стане для Вас корисним багатофункціональним обладнанням:
- Дозволить організувати активний відпочинок для дітей і дорослих.
- Поміщається на порівняно невеликій площі.
- Допомагає розвинути координацію і реакцію, при грі працюють основні групи м'язів.
- Класичне одностороннє складання конструкції дозволяє грати або тренуватися одному гравцеві.

ЩО Б ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Призначення | Любитель |
| Особливості | Складна конструкція, Наявність коліщаток |
| Застосування | для закритих приміщень |
| Стан | Новий |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 45 |
| Захист ігрового поля | квадратний сталевий профіль 20 мм х 20 мм |
| Каркас | прямокутний сталевий профіль 25 мм х 25 мм |
| Матеріал стільниці | ДСП з антивідблисковим покриттям |
| М'ячики для настільного тенісу | 3 шт |
| Розмір столу в розкладеному вигляді | 206 см х 115 см х 76 см |
| Розміщення | для закритих приміщень |
| Ракетки для настільного тенісу | 2 шт. |
| Сітка | Да |
| Товщина плити ігрового поля | 16 мм |
- Ціна: 7 700 ₴










